Yatırım Danışmanlığı

Türkiye'de yapacağınız yatırımlarda size VIP danışmanlık sunuyoruz.

Danışmanlık için iletişime geçin.

Bize Ulaşın!

+90 542 892 89 11

Türkiye sermaye piyasalarında her gün bir yatırım aracının düzenlendiği, yatırım araçlarının bu kadar çeşitlendiği bir dönemde kuşkusuz yatırım danışmanlığı da gün geçtikçe önem kazanıyor. En kısa tanımıyla yatırımcılara yatırım araçlarıyla ilgili tavsiyelerde bulunmak olan yatırım danışmanlığı, aynı zamanda yatırımcılara stratejik bir bakış açısı kazandırmayı da hedefliyor.

Danışmanlık hizmetinin kapsamında hisse senedi, mevduat, fon, altın, döviz gibi finansal araçlar yer alıyor. VIPTurkishPass, yatırımcılardan gelen tüm talepleri değerlendirerek her gün yatırım danışmanlığını hizmetinin içeriğini ve yetkinliğini zenginleştiriyor.
Türk Vatandaşlığı Kanunu’nda yapılan değişiklikle 250 bin dolar gayrimenkul satın alarak veya 500 bin dolar yatırım yaparak  Türk vatandaşı olabilecek.
Tüm yatırımları 3 yıl boyunca satmamak veya yatırımı Türkiye’de tutmak şartı ile Türk Vatandaşı olabilirsiniz.
Ekonomisi güven veren ve yükselen Türkiye’nin başarı hikayesine ortak olmak, yükselen Türkiye ile siz de kazanmak ister misiniz? Türkiye’de en az 250 bin ABD Doları değerinde sabit sermaye yatırımı yaparsanız Türk Vatandaşlığı Programı’na dahil olabiliyorsunuz.

Türkiye’ye yatırım yapın, işletmeniz çalışıp kasanızı doldururken siz de Türk Pasaportu sahibi olmanın ayrıcalığını yaşayın. Günümüzde Türkiye, güçlü ekonomisi, oturmuş siyasi sistemi ve hoşgörülü sosyal yapısı ile siyasi istikrarsızlığın kol gezdiği bölgesinde bir huzur vahası gibi.

Dünyanın en fazla insani yardım yapan ülkesi olan ülkemiz, bir hukuk devleti olması yanında sağlam bir ekonomiye dayanması nedeniyle de yüksek potansiyele sahip olan tam güvenli bir yatırım limanı.

Cumhurbaşkanı R.Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye hükümetinin 2017 yılında başlattığı “Yatırım Yoluyla Vatandaşlık Programı” sayesinde artık Türkiye’de vatandaşlık almak çok kolay. Türkiye sayesinde artık Türkiye’de vatandaşlık almak çok kolay.

Türkiye sermaye piyasalarında her gün bir yatırım aracının düzenlendiği, yatırım araçlarının bu kadar çeşitlendiği bir dönemde kuşkusuz yatırım danışmanlığı da gün geçtikçe önem kazanıyor. En kısa tanımıyla yatırımcılara yatırım araçlarıyla ilgili tavsiyelerde bulunmak olan yatırım danışmanlığı, aynı zamanda yatırımcılara stratejik bir bakış açısı kazandırmayı da hedefliyor.

Danışmanlık hizmetinin kapsamında hisse senedi, mevduat, fon, altın, döviz gibi finansal araçlar yer alıyor. VIPTurkishpass, yatırımcılardan gelen tüm talepleri değerlendirerek her gün yatırım danışmanlığını hizmetinin içeriğini ve yetkinliğini zenginleştiriyor.

Bugün yatırımla ilgili her yerden bilgi alabilirsiniz. Asıl ihtiyacınız olan uzman görüşlerini ise sadece doğru yerden alabilirsiniz. VIPTurkishPass, merak ettiğiniz her şeyi yatırım danışmanlarımızdan öğrenebileceğiniz, bilginizle birlikte getirilerinizi de artırabileceğiniz bir platformdur.

Danışmanlık almak için

UZMANLARIMIZLA GÖRÜŞÜN

Tüm yatırım sürecinizde doğru hizmet almak için bize ulaşın.
VipTurkishPass