Eğitim Danışmanlığı

Türkiye'de eğitim alanında atacağınız adımlarda size VIP hizmet sunuyoruz.

Danışmanlık için iletişime geçin.

Bize Ulaşın!

+90 542 892 89 11

VIPTurkishPass uzun süreden beri Türkiye’de yabancılara ikamet izni çalışma izni öğrenci vizesi vs. konularda destek sağlıyor. Eğitim danışmanlığı şirketimizin en genç sektörlerinden biri olsa da biz bu konuda kendimize güveniyor ve bu kutsal görevi hakkıyla yaptığımıza inanıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak yaptığımız işlerle yüzlerle insanın hayatına dokunduk onların yasalara uygun şekilde Türkiye’de barınmasına sebep olduk.

Yabancıların Türkiye’deki üniversitelere kayıt yaptırmaları konusunda üst düzey hizmet veriyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere hem özel üniversiteler hem de devlet üniversitelere kayıt yaptırma konusunda elit hizmet anlayışımızla destek veriyoruz.
Onlarca özel ve devlet üniversitelerinden kabul alma ve kayıt yaptırmanız için danışmanlarımıza ulaşmadan karar vermeyin.

Öğrenci ikamet izni alınmasında da yanınızdayız,
Öğrenci vizesiyle Türkiye’ye gelip kayıt işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra öğrenci ikamet izni alınması için uğraşmanıza ve ya başka bir danışmanlık şirketi aramanıza gerek yok. Biz bu işlemleri de sizin adınıza gerçekleştireceğiz. İkamet izni bizim uzmanlık alanımız  ve bu süreci sonuna kadar yönlendiriyoruz.

Türkiye’de Ücretsiz Ve Dünya Kalitesinde Eğitim

Türkiye geleceğiniz olan çocuklarınıza sunduğu eğitim olanakları ile de göz dolduruyor. Vatandaşlık alan kişiler ilk ve orta öğretim gerekse de yüksek öğretim kamuya ait okullarda ve devlet üniversitelerinde ücretsiz olarak sunuluyor. Astronomik harç tutarları isteyen Avrupa okulları ile kıyaslanınca Boğaziçi Üniversitesi’nden Ortadoğu Teknik Üniversitesi’ne kadar dünya klasmana giren pek çok seçkin üniversitede hiçbir harç ödemeden okuma ve yurtlarda ücretsiz konaklama hakkınız bulunuyor.

Türkiye’de uluslararası geçerliliği olan, modern bir tarzda üniversite eğitimi verilmektedir. Bazı üniversiteler Türkçe bazıları ise İngilizce eğitim vermekteler. Hangi üniversite olursa olsun yabancı dil eğitimi sağlanmak ve İngilizce hazır sınıflarından sonra branşlara geçiş olmaktadır. Keza, Türk üniversitelerine kayıt yaptırdıktan sonra üniversitenizin Türkçe hazırlık kursalarına giderek ücretsiz veya çok sembolik ücretlerle Türkçe öğrenmek de mümkün.

Danışmanlık almak için

UZMANLARIMIZLA GÖRÜŞÜN

Tüm danışmanlık ihtiyaçlarınızda doğru hizmet almak için bize ulaşın.
VipTurkishPass