ofisimiz
Vip Turkish Pass

HAKKIMIZDA

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ve Dış Ekonomik İlişkiler Konseyi (DEİK) üyesi olan VIPTurkishPass ™, yalnızca güçlü Türkiye’ye yakışan yerli ve milli bir danışmanlık firması değil, aynı zamanda bu güzel ülkeye yatırım yaparken A Plus hizmet almak isteyen yabancılar için Türkiye’ye giriş kapısının da anahtarıdır.  Bizimle çalışın, gelecek planlarınızı emin ellere emanet edin.
VIPTurkishPass ™, on yıllara varan tecrübesi olan profesyonel uzmanlarla çalışır, birebir sizin anadilinizi konuşan müşteri temsilcileri aracılığı ile kurumsal ve standardize edilmiş hizmet sunar. Felsefemiz Türkiye’ye yatırım yaparken A’dan Z’ye profesyonel ve VIP hizmet, hızlı ve etkin sonuçtur. Türkiye’ye yatırım yapmak, Türkiye’ye yerleşip burada çalışmak, Türkiye’de iş kurmak, Türkiye’de gayrimenkul yatırımı yapmak ve Türk pasaportu almak isteyen her bir müşterimize komple çözümler içeren hizmet paketlerimiz ile A plus hizmet sunarız.

⦁ Türkiye’ye yatırım yaparken ucuz değil kaliteli hizmet almak isteyenler VIPTurkishPass ™ ile çalışır.
⦁ Türk vatandaşı olurken iş takibi yapan sıradan kişilerden değil alanında uzman kişilerden profesyonel hizmet almak isteyenler VIPTurkishPass ™ ile çalışır.
⦁ Türkiye’de şirket kurarken sürekli ortaya çıkan yeni sorunlarla boğuşmak yerine komple çözüm paketleri ile işlerinin sorunsuz yürümesini isteyenler VIPTurkishPass ™ ile çalışır.
⦁ Türkiye’ye yatırım yaparken belirsizliklerle boğuşmak yerine  standardize edilmiş hizmetler almak isteyenler VIPTurkishPass ™ ile çalışır.
⦁ Türkiye’de gayrimenkul yatırımı yaparken kandırılmak yerine en uygun gayrimenkulü en iyi fiyatla almak isteyenler VIPTurkishPass ™ ile çalışır.
⦁ Kendisi gibi yabancı birinden iş takibi hizmeti almak yerine Türkiye’li, uzman ve yerli bir firmadan hizmet almak isteyenler VIPTurkishPass ™ ile çalışır.
⦁ Kim olduğu belirsiz iş takipçileri yerine MÜSİAD, DEİK, GABORAS gibi itibarlı kurumların partneri olan güvenilir partnerle çalışmak isteyenler VIPTurkishPass ™ ile çalışır.
Özetle, Türkiye’ye adım atarken yanında doğru bir yol arkadaşı olsun isteyen VIPTurkishPass ™ ile çalışır. VIPTurkishPass ™ ile çalışın Türkiye’ye arka kapıdan değil VIP Salonundan giriş yapın…

Basında Çıkan Bazı Haberlerimiz

Basında Biz

Haberler

Basında Bizi Takip Edin

Video Haberler

Videolarımızı İzleyin !

MERHABA, DOĞU VE BATI’NIN BULUŞTUĞU YER OLAN TÜRKİYE; HEM ORTADOĞU VE BALKANLARIN HEM DE ASYA VE AFRİKA’NIN EKONOMİK VE SİYASİ İSTİKRAR MERKEZİDİR.

Günümüzde Türkiye, güçlü ekonomisi, oturmuş siyasi sistemi ve hoşgörülü sosyal yapısı ile siyasi istikrarsızlığın kol gezdiği bölgesinde bir huzur vahası gibi. Dünyanın en fazla insani yardım yapan ülkesi olan ülkemiz, bir hukuk devleti olması yanında sağlam bir ekonomiye dayanması nedeniyle de yüksek potansiyele sahip olan tam bir güvenli yatırım limanı.

akin-atalay-kimdir

TÜRKİYE’YE VIP SALONUNDAN GİRİŞ YAPIN

01.Çözüm Ortağınızız

Türkiye’ye yatırım yaparak Türk pasaportu almak isteyen siz değerli müşterilerimize, yaşadığınız her türlü sorunun çözümünü içeren komple hizmet paketlerimizle A Plus hizmet sunuyoruz.

03.Sizinle aynı dili konuşuyoruz

VIPTurkishPass en az üç dil bilen uzman ve hukukçu personellerle çalışır. Bizi aradıysanız sizin anadilinizi konuşan bir uzmanımız mutlaka vardır.

02.Yatırım uzmanınızız

Sizlere, Türkiye’de yatırım yapma konusunda danışmanlık hizmeti veriyoruz. Yatırım yaparken A’dan Z’ye her iş ve işlemde VIPTurkishPass yanınızdadır.

04.Türkiye’deki sağkolunuzuz

Vatandaşlık ve yatırım sonrasında da sizi yalnız bırakmıyor, Türkiye’deki yerel ortağınız, her türlü işinizde güvenilir yerel partneriniz oluyoruz.

Ekibimiz

BÜNYAMİN ESEN

YÖNETİCİ ORTAK

AKIN ATALAY

YÖNETİCİ ORTAK

FATİH ÇAYABATMAZ

YÖNETİCİ ORTAK