VIPTurkishPass

Türkiye'ye Giriş Kapınız
Hakkımızda

VIPTurkishPass

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ve Dış Ekonomik İlişkiler Konseyi (DEİK) üyesi olan VIPTurkishPass ™, yalnızca güçlü Türkiye’ye yakışan yerli ve milli bir danışmanlık firması değil, aynı zamanda bu güzel ülkeye yatırım yaparken A Plus hizmet almak isteyen yabancılar için Türkiye’ye giriş kapısının da anahtarıdır. Bizimle çalışın, gelecek planlarınızı emin ellere emanet edin. VIPTurkishPass ™, on yıllara varan tecrübesi olan profesyonel uzmanlarla çalışır, birebir sizin anadilinizi konuşan müşteri temsilcileri aracılığı ile kurumsal ve standardize edilmiş hizmet sunar. Felsefemiz Türkiye’ye yatırım yaparken A’dan Z’ye profesyonel ve VIP hizmet, hızlı ve etkin sonuçtur. Türkiye’ye yatırım yapmak, Türkiye’ye yerleşip burada çalışmak, Türkiye’de iş kurmak, Türkiye’de gayrimenkul yatırımı yapmak ve Türk pasaportu almak isteyen her bir müşterimize komple çözümler içeren hizmet paketlerimiz ile A plus hizmet sunarız.

Vizyonumuz

Ekonomisi güven veren ve yükselen Türkiye’nin başarı hikayesine ortak olmak, yükselen Türkiye ile siz de kazanmak ister misiniz?

Günümüzde Türkiye, güçlü ekonomisi, oturmuş siyasi sistemi ve hoşgörülü sosyal yapısı ile siyasi istikrarsızlığın kol gezdiği bölgesinde bir huzur vahası gibidir. Dünyanın en fazla insani yardım yapan ülkesi olan ülkemiz, bir hukuk devleti olması yanında sağlam bir ekonomiye dayanması nedeniyle de yüksek potansiyele sahip olan güvenli bir yatırım limanıdır.

Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki Türkiye hükümetinin 2017 yılında başlattığı “Yatırım Yoluyla Vatandaşlık Programı” dünyanın gelişmiş ülkelerinin birçoğunun uyguladığı elit göçmen çekme politikasının bir çeşididir. Gelişmiş ülkeler özellikle nitelikli göçmenleri, eğitimli, kültürlü, zengin, yatırımcı, girişimci kişileri ülkelerine çekmeye çalışır. Zira, küresel bir köye dönmüş olan günümüz dünyasında nitelikli işgücü, yüksek sermaye yatırımı ve parlak zihinlerin çekilmesi bir ülkenin kalkınmasının temel unsurlarıdır.

Türkiye, Yatırım Yoluyla Vatandaşlık Programı ile dünyanın her bir köşesinden gelen ve Türkiye’ye yatırım yapmak isteyen kişilerin bu güzel ülkeye sermaye getirmesini, ülkedeki refaha katkıda bulunmasını ve Türkiye’nin başarı hikayesindeki yerini almasını istemektedir.

VIPTurkishPass , Türkiye’ye yatırım ve girişim çekmek için başlanılan bu programın ihtiyaç duyduğu uzman, kurumsal ve prestijli özel sektör partnerdir. Sahip olduğumuz deneyim ile Türkiye’nin yerli ve milli bir kurumsal danışmanlık firmayı olmayı hedef tutarız.

Misyonumuz

VIPTurkishPass, yükselen Türkiye’nin bu stratejik hedefine odaklanmış, ülkemize ilgi gösteren yabancıların ihtiyacı olan yerel uzmanlığı ve tecrübeyi sunmayı hedefleyen, milli ve yerli bir çözüm ortağıdır.

Yatırımcı ve girişimcilerin bir ülkede rahatça hareket edebilmesi o ülkenin yerel adetlerini bilen, yerel yasalara ve düzenlemelere hakim, uygulamalar konusunda deneyimli, güvenilir ve itibarlı yerel partnerler ile çalışmaları ile mümkündür. Böylesi bir hizmet hem ülkeye hem de yabancı yatırım ve girişimcilere önemli bir hizmettir.

Misyonumuz, Türkiye’nin güçlenen hikayesine katkı sunmak isteyen, geleceğini bu güzel ülkeye emanet etmek isteyenlerin ihtiyacı olan yerel uzmanlığı, güvenilir partnerliği ve sürekli danışmanlığı sunmak, onların A’dan Z’ye her türlü ihtiyaçlarında yanlarında olmaktır. Hedefimiz bu güzel ülkeye yatırım getirmek isteyenler için güvenilir ve uzman bir yerel partner olarak ülke ekonomisine katkı sunmaktır.

VIPTurkishPass ile çalışın, siz de kazanın. Yükselen Türkiye’nin başarı hikayesini hep birlikte güçlendirelim.

Hizmet Felsefemiz Ve Kalite Politikamız

Felsefemiz A’dan Z’ye profesyonel ve VIP hizmet, hızlı ve etkili sonuçtur.

Türkiye’ye yatırım yapmak isteyen müşterilerimizin hizmet portföyümüz dahilinde tüm ihtiyaçlarını karşılar, kendileri için güvenilir ve etkin bir yerel partner oluruz.

Türkiye’ye yatırım yapmak veya Türk pasaportu almak isteyen her bir müşterimize komple çözüm paketi içeren A+ hizmet sunarız. Çözüm odaklı hizmet anlayışımız ile sizin durumunuza uygun bireyselleştirilmiş çözümler öneririz.

VIPTurkishPass, vatandaşlık süreçlerinizi tam olarak yerine getirmekle kalmaz, sizi başvuru sonrasında da yalnız bırakmaz. Vatandaş olduktan sonra da müşterilerimizin Türkiye’de sağ kolu olmayı sürdürmek, bir ömür boyu Türkiye’deki destekçileri olmak temel hedefimizdir.

Uzman personelimiz, sizin dilinizi konuşan profesyonel hizmet anlayışımız ile size zaman, para ve prestij kazandırırız.

Bizimle çalışarak gönül rahatlığı ile hizmet alır, vatandaşlık süreçlerinde dilini ve kültürünü bilmediğiniz bir ülkede suiistimal edileceğiniz kaygısı yaşamazsınız. Kişisel verileriniz ve yatırımlarınız bizimle güvendedir.

Firmamızla çalışarak; sağlam, devlet nezdinde itibarlı, yerli ve milli bir partnerle çalışmış olursunuz. MÜSİAD üyesi tek kurumsal vatandaşlık ve yatırım danışmanlığı firması olan VIPTurkishPassTM, yalnızca güçlü Türkiye’ye yakışan güçlü ve milli bir firma değil, aynı zamanda A+ hizmet almak isteyen yabancılar için Türkiye’ye giriş kapısının anahtarıdır.

Bizimle çalışın, gelecek planlarınızı emin ellere emanet edin…

VIPTurkishPass ile çalışın Türkiye’ye arka kapıdan değil VIP Salonundan giriş yapın.

Neden VIPTurkishPass?

VIPTurkishPassTM olarak, alanında uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile müşterilerimize VIP hizmet sunarız.

Firmamız profesyonel, eğitimli ve tecrübeli uzmanlarla çalışır; birebir sizin anadilinizi konuşan personellerle hizmet sunar.

Arapça, Farsça, İngilizce, Rusça, Urduca, Peştunca konuşan ve en az üç dil bilen müşteri temsilcilerimiz bulunur.

VIPTurkishPass olarak, hizmet süreçlerimiz boyunca sizi düzenli bilgilendirir gerek vatandaşlık başvuru sürecinde gerekse de vatandaşlık sonrasında sizin Türkiye’deki sağ kolunuz oluruz.

Şirketimizin verdiği hizmetlerdeki usuller ve prosedürler bellidir; belirsizlik yaşamaz, daha baştan işlemlerinizin hangi aşamalardan geçeceğini bilirsiniz.

Kurumsal kültürümüz çalışan memnuniyeti, sosyal sorumluluk, iş süreçlerinin sürekli geliştirilmesi ve sürekli mesleki eğitim üzerine kuruludur.

Türkiye Cumhuriyeti’nin yetkili makamları nezdindeki iyi ilişkilerimiz ile başta vatandaşlık başvurusu ve şirket kuruluşu olmak üzere tüm işlemlerinizin yakın takibini yaparız, sorun çözüm paketlerimiz ile sizin için en hızlı ve etkin çözümleri sunarız.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) üyesi olan firmamızla çalışarak; sağlam, devlet nezdinde itibarlı, yerli ve milli bir partnerle çalışmış olursunuz.

Bizimle çalışarak gönül rahatlığı ile hizmet alır, vatandaşlık süreçlerinde dilini ve kültürünü bilmediğiniz bir ülkede suiistimal edileceğiniz kaygısı yaşamazsınız.

Kişisel verileriniz gizli tutulur, kişisel verilerin gizliliği politikamıza sıkı sıkıya bağlı kalırız.

Felsefemiz A’dan Z’ye profesyonel ve VIP hizmet, hızlı ve etkin sonuçtur.

Türk pasaportu almak isteyen her bir müşterimize komple çözüm paketi içeren A+ hizmet sunarız. Kişiye özel hizmet modelimiz ile bireyin Türkiye’ye adım atmasından itibaren yaşayabileceği tüm sorunlara çözüm üretiriz.

Müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına cevap verebilecek kurumsal departmanlarımız vardır.

İş modelimiz yalnızca bireysel hizmetler sunmaz. Aynı zamanda büyük projeleri ve çok sayıda kişinin bir arada danışmanlık hizmeti alabildiği kurumsal hizmet projelerini de yönetme tecrübemiz vardır.

VIPTurkishPass ile çalışın Türkiye’ye arka kapıdan değil VIP Salonundan giriş yaparsınız.

Bir yandan daha etkin bir yönetim öte yandan ise siyasi istikrara sahip Türkiye’nin vatandaşı olmak bu başarı hikayesine de ortak olmak demektir.

Gizlilik Politikamız

Bizimle kişiler verileriniz korunur. Pasaportunuz, kimlik bilgileriniz, şirket ve sermaye bilgileriniz, iş modelleriniz, ailevi verileriniz gibi bize emanet ettiğiniz her türlü kişisel verinizi özenle saklar, bu verileri ancak sizin rızanız ile gerekli iş ve işlemlerin gerçekleştirilmesi için kullanırız.

Vatandaşlık başvuru süreci ve sonrasında kişisel ve ailevi verilerinizi özenle korur, izniniz dışında hiçbir üçüncü kişi ile paylaşmaz, çifte vatandaş olduğunuz ülkelerin resmi makamları dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü kişiye bilgilerinizi iletmeyiz.

Değerlerimiz

Yatırım kararlarınızda en karlı kararı alabilmeniz için size doğru, tam ve yerinde bilgi vermeyi hedefleriz.

MÜSİAD etik değerlerine uygun hareket eder, her adımda doğru bilgilendirmeyi hedef tutarız.

Hizmet süreçlerimiz boyunca müşterilerimizi düzenli bilgilendirir, belirsizliklerin ortadan kaldırılmasını hedef tutarız.

Yapamayacağımız işin altına girmez, size zaman ve imkan kaybettirmeyiz.

Hizmet süreçlerimiz boyunca sizin çıkar ve ihtiyaçlarınızı birincil öncelik olarak önde tutarız.