Türkiye'de Yatırım Danışmanlığı

Türkiye sermaye piyasalarında her gün bir yatırım aracının düzenlendiği, yatırım araçlarının bu kadar çeşitlendiği bir dönemde kuşkusuz yatırım danışmanlığı da gün geçtikçe önem kazanıyor. En kısa tanımıyla yatırımcılara yatırım araçlarıyla ilgili tavsiyelerde bulunmak olan yatırım danışmanlığı, aynı zamanda yatırımcılara stratejik bir bakış açısı kazandırmayı da hedefliyor.

Danışmanlık hizmetinin kapsamında hisse senedi, mevduat, fon, altın, döviz gibi finansal araçlar yer alıyor. VIPTurkishPass, yatırımcılardan gelen tüm talepleri değerlendirerek her gün yatırım danışmanlığını hizmetinin içeriğini ve yetkinliğini zenginleştiriyor.
Türk Vatandaşlığı Kanunu’nda yapılan değişiklikle 250 bin dolar gayrimenkul satın alarak veya 500 bin dolar yatırım yaparak  Türk vatandaşı olabilecek.
Tüm yatırımları 3 yıl boyunca satmamak veya yatırımı Türkiye’de tutmak şartı ile Türk Vatandaşı olabilirsiniz.
Ekonomisi güven veren ve yükselen Türkiye’nin başarı hikayesine ortak olmak, yükselen Türkiye ile siz de kazanmak ister misiniz? Türkiye’de en az 250 bin ABD Doları değerinde sabit sermaye yatırımı yaparsanız Türk Vatandaşlığı Programı’na dahil olabiliyorsunuz.

Türkiye’ye yatırım yapan, gayrimenkul alan, istihdam yaratan yabancılara Türk vatandaşlığı veriliyor.

Hem Para Kazanın Hem Türk Pasaportu Alın

Türkiye’ye yatırım yapın, işletmeniz çalışıp kasanızı doldururken siz de Türk Pasaportu sahibi olmanın ayrıcalığını yaşayın. Günümüzde Türkiye, güçlü ekonomisi, oturmuş siyasi sistemi ve hoşgörülü sosyal yapısı ile siyasi istikrarsızlığın kol gezdiği bölgesinde bir huzur vahası gibi.

Dünyanın en fazla insani yardım yapan ülkesi olan ülkemiz, bir hukuk devleti olması yanında sağlam bir ekonomiye dayanması nedeniyle de yüksek potansiyele sahip olan tam güvenli bir yatırım limanı.

Cumhurbaşkanı R.Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye hükümetinin 2017 yılında başlattığı “Yatırım Yoluyla Vatandaşlık Programı” sayesinde artık Türkiye’de vatandaşlık almak çok kolay. Türkiye sayesinde artık Türkiye’de vatandaşlık almak çok kolay.

Türkiye sermaye piyasalarında her gün bir yatırım aracının düzenlendiği, yatırım araçlarının bu kadar çeşitlendiği bir dönemde kuşkusuz yatırım danışmanlığı da gün geçtikçe önem kazanıyor. En kısa tanımıyla yatırımcılara yatırım araçlarıyla ilgili tavsiyelerde bulunmak olan yatırım danışmanlığı, aynı zamanda yatırımcılara stratejik bir bakış açısı kazandırmayı da hedefliyor.

Danışmanlık hizmetinin kapsamında hisse senedi, mevduat, fon, altın, döviz gibi finansal araçlar yer alıyor. VIPTurkishpass, yatırımcılardan gelen tüm talepleri değerlendirerek her gün yatırım danışmanlığını hizmetinin içeriğini ve yetkinliğini zenginleştiriyor.

Bugün yatırımla ilgili her yerden bilgi alabilirsiniz. Asıl ihtiyacınız olan uzman görüşlerini ise sadece doğru yerden alabilirsiniz. VIPTurkishPass, merak ettiğiniz her şeyi yatırım danışmanlarımızdan öğrenebileceğiniz, bilginizle birlikte getirilerinizi de artırabileceğiniz bir platformdur.

Güçlenen Türkiye'nin Başarı Hikayesine Ortak Olun.

2017 referandumu ile Başkanlık sistemine geçen Türkiye siyasi istikrar güçlenirken, kamu bürokrasisini azaltacak, yatırım atmosferini canlandıracak, iş yapma kolaylığını arttıracak yapısal reformlara devam edilir.

Türkiye’nin “Yatırımla Vatandaşlık Programı” işte bu gelişen ve güçlenen Türkiye’nin sonucu. ABD, Yeşil Kart’lı göçmen sayısını her yıl azaltırken Türkiye’nin kapısını açması yükselen bir güç olduğunun ispatı.

Bir yandan daha etkin bir yönetim öte yandan ise siyasi istikrara sahip Türkiye’nin vatandaşı olmak bu başarı hikayesine de ortak olmak demektir.

MUSİAD üyesi olan VIPTurkishPassport, yalnızca güçlü Türkiye’ye yakışan güçlü ve milli bir firma değil, aynı zamanda A+ hizmet almak isteyen yabancılar için Türkiye’ye giriş kapısının anahtarı. Bizimle çalışın, gelecek planlarınızı emin ellere emanet edin.

Şirket Kuruluş Danışmanlığı

Şirket Kuruluş Danışmanlığı Şirket kurma ve hisse devri koşulları, yerel yatırımcılara uygulananlar ile aynıdır. Buna göre, uluslararası yatırımcılar, Türk Ticaret Kanunu’nda

Piyasa Araştırması Danışmanlığı

Piyasa Araştırması Danışmanlığı VIPTurkishPass, müşterileri ile yürüttüğü tüm projelerde, alanında uzman personeli ve ülkemizin önde gelen akademisyenleri ile ortak akıl

İşyeri Kuruluş Danışmanlığı

İşyeri Kuruluş Danışmanlığı Türk Ticaret Kanunu göre Türkiye’de her türlü şirket kuruluşu serbesttir. Yabancı uyruklu kişiler de Türkiye’de Limited veya Anonim şirket kurarak

İthalat ve İhracat Danışmanlığı

İthalat İhracat Danışmanlığı İhracat danışmanlığı hizmetimiz, analiz konumlandırma, projelendirme faaliyet planı ve iş planı ile başlar  büyük bölümünü pazar ve firma

Vergi ve İş Hukuku Danışmanlığı

Vergi Ve İş Hukuku Danışmanlığı Vergi kanunları uzmanlık gerektirir. Bizler müşterilerimizin günlük işlemlerini yaparken bile sıklıkla vergisel boyutu olan bazı sorunlarla