Gayrimenkul Yoluyla Vatandaşlık

Türkiye gibi emlak ve inşaat sektörünün çok canlı olduğu bir ülkede konut sahibi olmak için çok iyi bir yatırım yöntemidir.

Gayrimenkul alımı yöntemiyle Türk Vatandaşı olmak için değeri en az 250 bin ABC DOları olan bir gayrimenkulu satın almak ve üç yılı elinde tutma sözü vermek gerekmektedir. Programa dahil olmak için Türkiye’de daha önce bulunmuş olmak yada vatandaşlık sonrasında Türkiye’de yaşamak zorunda değilsiniz.

Yabancılara Yatırım Danışmanlığı

3 yıl sonra yatırımlarınızı yasal getirisi ile geri alabilirsiniz, gayrimenkullerinizi elinden çıkarabilirsiniz. Türkiye’deki tüm yatırımlarınızı çekseniz bile Türk Vatandaşlığı hakkınız ömrünüz boyunca devam edecek.

Üç yıl sonunda Türkiye’de ne kadar karlı bir yatırım yapmış olduğunuzu görünce yatırımınızı çekip çekmemeye karar vermemek ise size kalmış.

Uluslararası emlak piyasası uzman danışmanlık şirketi Amberlamb tarafından Türkiye’nin ekonomik ve siyasi göstergelerinin incelenmesiyle Kasım 2006 tarihinde yayınlanmış olan bir raporda Türk emlak piyasasının sermaye kazancı açısından 2007’de Avrupa piyasaları arasında ilk 5’e girme yolunda emin adımlarla ilerlediği belirtilmiştir.

Yabancı Emlak Danışmanlığı Ve Satışı

İstanbulu’un gelişen ve ekonomik olarak gelecek vaad eden Beylikdüzü, Esenyurt, Arnavutköy gibi ilçelerinde yatırım amaçlı veya ikamet amaçlı siz müşterilerimize emlak danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

Ayrıca ülkemizde gayrimenkul sahibi olan yabancı vatandaşlarımızın tamamına 2 yıllık ikamet (oturum) izni alıyoruz. İstisnasız her birine aldığı tapu üzerinden 2 yıllık ikamet (oturum) iznini ülkemizden alıyoruz.

Yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak ve hayallerinizi anlatmak. Gerisini biz sizin için hazırlayıp sizin isteğinize uygun hizmetler veriyoruz.

VIPTurkishPass Hizmetleri müşterilerine özel olarak ülkemizin birçok bölgesinde, Yabancı Emlak Danışmanlığı için özel olarak İstanbul’umuzda hazırlamış olduğumuz; ister yatırım amaçlı, ister yaşam amaçlı olan portföyümüzü ofislerimizde inceleyebilirsiniz.

VIPTurkishPass olarak hem Türkiye’de, hem de Bulgaristan ve Yunanistan’da birlikte sizlere sunduğumuz fırsatlar aşağıda ki gibidir.

Yeni Bir Gelecek

Türkiye’deki iş yaşamı, 1 Temmuz 2012 tarihinde 55 yıllık Türk Ticaret kanunu ilga eden ve yerini alan 6102 sayılı yeni Türk Ticaret Kanunun sunulmasıyla daha da tadil edilmiştir. [2] Avrupa Birliği uyumlaştırma çabalarına uygun olarak, yeni ticaret kanunu, daha iyi yapılandırılmış ve daha az karmaşık bir iş yaşamını yaratmıştır.

Üstelik, kanun, sermayenin serbest dolaşımı gibi temel AB prensiplerini yansıtmıştır. Hepsinin arasında, yeni kanunun yürürlüğüyle başarılan temel gelişmelerden birisi, şirketlerin hissedar yapısının düzeltilmesidir. Buna göre yeni yasa, tek hissedarlı anonim şirketlerin veya limited şirketlerin kurulumuna izin vermektedir.

Üstelik, yabancı bireyler, bir anonim şirketi veya bir limited şirketi kurabilir. Anonim şirketlerde, yönetim kurulu yalnızca bir kişi tarafından oluşturulabilir ve kurul, bir elektronik ortamda da toplanabilir. Ayrıca, tüzel kişilikler, kurul üyeleri olarak atanabilirler. Böylece, yabancı bireyler veya tüzel kişilikler, bir anonim şirketi kurabilir ve kurul üyeleri, yabancı kişilerden oluşabilir.