WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی مشتری ما همیشه برای پاسخ به سوالات شما اینجا است. هر چیزی که میخواهید بپرسید
با ماشورین فارسی زبان ميتوانيد صحبت كنيد

خدمات ما

yeni

پس از اعمال قانون جدید برای اخذ شهروندی کشور ترکیه از سال 2017 و ریاست جمهوری رجب طیب اردوغان ، انجام امور سرمایه گذاری و اخذ تابعیت سرمایه گذاری خارجی در کشور ترکیه بسیار راحت و سهل الوصول شد. کشور ترکیه با موقعیت استراتژیک و جغرافیایی مناسب، و با توجه به اینکه دوازه ورود به اروپاست موقعیت خوبی برای سرمایه گذاریست. با سرمایه گذاری و خرید ملک به ارزش 250 هزار دلار شما می توانید شهروندی این کشور را دریافت کنید و از مزایای یک شهروند ترک برخوردار شوید.

شما با سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات در این کشور علاوه بر حفظ ارزش سرمایه مالی خود ، پاسپورت و شهروندی کشور دیگری دریافت خواهید کرد. با پاسپورت کشور ترکیه به 114 کشور دنیا براحتی و بدون اخذ ویزا  مسافرت کنید.

شما به محض اقدام برای خرید ملک و سرمایه گذاری با کمک تیم VIP Turkish Pass (وی آی پی ترکیش پاس) شهروندی شما را در کوتاهترین زمان ممکن آماده و می توانید در ترکیه به عنوان یک شهروند ترک اقامت نموده و یک زندگی جدید و پر از آرامش را شروع کنید.

98912-922-62-65

درک انتظارات مشتریان

اشخاصی كه برای اخذ اجازه اقامت اقدام می كنند به نيروی متخصص در راستای اجازه وزارت كشور برای اين كار نياز دارند.

نیاز به پیگیری پرونده

اخذ مجوز اقامت به دلیل مشکلات اداری و نواقص پرونده می‌تواند به درازا بکشد. برای اخذ مجوز اقامت در سریعترین زمان و بدون مشکل باید به طور جدی و از نزدیک پیگیر پرونده بود.

پيگيری بعد از مجوز

برای انجام امور اطلاع دادن آدرس بعد از اخذ مجوز فعاليت، گرفتن اسناد و مدارک از موسسات عمومی، ثبت نام، اجاره و لغو اجاره نامه، اشتراكات آب، برق، گاز به يک متخصص نياز داريد.

تقاضای کار در ترکیه

شغل مهمترین خواسته افرادی است که می‌خواهند در ترکیه مجوزاقامت بگیرند اتباع بيگانه كه در تركيه اجازه اقامت می گيرند، به طور قانونی اجازه كار هم مي توانند بگيرند.

در باره ما

VIP Turkish Pass (وی آی پی ترکیش پاس) شرکتی است که برای اتباع خارجی در انجام اخذ شهروندی ترکیه و طی نمودن مراحل حقوقی این روند ، مشاورات لازم را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد. این شرکت با دارا بودن دفاتر مرکزی در ایران و ترکیه درزمینه اخذ شهروندی و همچنین مشاورهای سرمایه گذاری و خرید اقلام  غیرمنقول  خدمات لازم را به مشتریان عزیز ارائه می دهند و همراه همیشگی مشتریان عزیز در تمامی مراحل خواهد بود.

دلایل زیادی برای انتخاب شرکت  VIP Turkish Pass (وی آی پی ترکیش پاس) برای انجام امور اقامت و شهروندی ، سرمایه گذاری و … از سوی مشتریان وجود دارد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

۱- وی آی پی ترکیش پاس با خدمات و مشاوراتی که به شهروندان خارجی در تمامی کشورها خواهد داد توسط مشاوران متخصص در زمینه خود و تیم وکلای با سابقه انجام خواهد گرفت.

۲- با دارا بودن تیم و کادر مجرب خود در دفاتر مرکزی خود در ایران و ترکیه در تمام مراحل اداری ، شما مشتریان عزیز را همراهی خواهد کرد.

۳- تمامی کنترل های لازم و مشاورات تخصصی در جهت اخذ شهروندی توسط کادری مجرب در شرکت  VIP Turkish Pass (وی آی پی ترکیش پاس) انجام خواهد شد.

۴.به عنوان نماینده ی همیشگی شما مشتریان عزیز در ترکیه در تمامی موارد از مشاورات وی آی پی ترکیش پاس بهره مند خواهید گشت.

VIP Turkish Pass (وی آی پی ترکیش پاس) علاوه بر ترکیه در بیشتر کشورها با فعالیت های خود سعی دارد تا انتظارات مشتریان عزیز را برآورده سازد. در وهله ی اول با اطلاعاتی که مشتریان عزیز در اختیار ما قرار خواهند داد و با توجه به درخواست آنها ، کارشناسان ما پس از بررسی راه حل مناسبی را در اخیتار آنها قرار می دهند.

زندگی راحت می‌خواهید؟

هیچ‌ کسی دوست ندارد وارد جزئیات بروکراسی شود و با مدارک زیاد در انجام امورات مربوط به اخذ شهروندی ترکیه ،اخذ اقامت ترکیه ، و كارهای اداری مربوطه سروکله بزند و کارهای طولانی‌ مدت و خسته‌ کننده انجام دهد، خلاصه این‌ که بخواهد چنین فرآیندی را در کشوری به‌ انجام برساند که زبان و فرهنگ و سیستم بروکراسی  را نمی‌داند.  هدف ما این است که با برداشتن بار بروکراسی اداری از دوش مشتری‌ هایمان روند را برای آنها راحت‌ تر کنیم. جزئیات اداری را به ما بسپارید تا به‌ نفع شما در زمان و هزینه صرفه‌جویی کنیم.

+9821-88507451-5

مشاوره

شماره تماس

مشاوره

REQUEST FREE CONSULTATION AND LETS DO IT!

اخذ اجازه اقامت

اتباع خارجی برای اقامت بيش از سه ماه نياز به دريافت كارت اقامت دارند ،اگر بيش از سه ماه بدون كارت درترکیه اقامت داشته باشند ، غير قانونی بوده و حين خروج از خاک تركيه بايد جريمه نقدی پرداخت كند يا ديپورت می شوند.

خدمات مشاوره املاک

خرید ملک در ترکیه برای اتباع خارجی کاملا قانونی ست وهر فرد خارجی با خرید ملک و دریافت سند مالکیت مستقل و بنام می تواند به استناد آن اقامت یک ساله ترکیه را دریافت نمایند که این اقامت قابل تمدید می باشد.

خدمات مشاوره اخذ شهروندی تركيه

اخذ شهروندی تركيه طبق تغييرات صورت گرفته در قانون ، شهروندی به مراتب راحت تر شده است و اتباع خارجی می توانند با روش های سرمايه گذاری، ازدواج، و اقامت ٥ ساله ، شهروندی را اخذ نمايند.

اخذ اجازه كار

شما با تابعيت خارجی هم می توانيد در كشور تركيه با گرفتن اقامت كاری و با راه اندازی كسب و كار با طی نمودن مراحل اداری لازم شهروندی تركيه را اخذ نماييد.

Work Permit

پیگیری مجدد مردودی و اقدام مجدد برای اخذ تابعيت تركيه

با دانش و تجربه ای كه در امر اخذ شهروندی داريم شما را در نیمه راه تنها نمی گذاريم و اقداماتی كه قبلا منجر به مردودی پرونده شده است ، را دوباره پیگیری می کنیم.

خدمات مشاوره اخذ مليت تركيه

با بهره گيری از دانش و تجربيات در امر تاسيس شركت و به عنوان متخصص در این زمینه، در كوتاه ترين زمان ممكن كارهای ثبت شركت را به اتمام می رسانيم و به رویای اشخاص برای تاسیس شرکت جامه عمل می پوشانیم.