WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی مشتری ما همیشه برای پاسخ به سوالات شما اینجا است. هر چیزی که میخواهید بپرسید
با ماشورین فارسی زبان ميتوانيد صحبت كنيد

دوره های خلبانی در ترکیه

ناوگان هوایی ترکیه همانند سایر ناوگان هایش به خاطر موقعیت جغرافیایی که دارد از اهمیت ویژه برخوردار بوده و دارای پتانسیل زیادی می باشد. به ویژه ما بین اروپا و آسیا بودنش نقش اساسی را ایفا می کند و دارای اهمیت اقتصادی زیادی می باشد. از ارکان اصلی یک ناوگان هوایی که امروزه به خاطر مدرنیته شدن و سرعت در حمل و نقل نقش اساسی دارد، نیروی متخصص و تکنیکی می باشد. امروزه با توجه به اینکه وجود یک خلبان ماهر و پیدا کردن خلبان با این ویژگی سخت می باشد آموزش و تعلیم خلبان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. با توجه به پیشرفتی که در ناوگان های دنیا رخ می دهد، خلبانی یکی از حساس ترین و مهمترین شغلهای دنیا می باشد و احتیاج به خلبان در سطوح بین المللی نیاز هر کشور دنیا می باشد.

کشورمان در ۱۶ سال اخیر با پیشرفتی که در ناوگان هوایی داشته به رکوردهای سخت در سطح بین المللی امضا دست یافته است و ناوگان هوایی افتخار کشورمان می باشد. در سال ۲۰۱۸ آمار حمل ونقل هوایی کشورمان ۲۱۰ میلیون نفر اعلام شده است که این رقم سهم ترکیه را از حمل و نقل هوایی در ۱۵ سال به ۳۵ درصد افزایش رسانده است و در آمد حاصل از این کار ۱۱۰ میلیارد لیر می باشد.

امروزه ترکیه بیشترین آمار ترافیک هوایی اروپا را دارا می باشد و فرودگاههای ترکیه از مهمترین فرودگاههای دنیا بوده و همچنین بیشترین سفر را به سر تا سر دنیا دارد، ترکیش ایر لاین یکی از محبوبترین شرکت های هواپیمایی دنیا می باشد که ترجیح بسیاری از مردم دنیا در سفرهایشن است.

ترکیه در ده سال اخیر پروازهای مستقیم بین المللی خود را ۱۹۲ درصد افزایش داده است و پروازهای غیر مستقیم بین المللی به ۵۳۴ درصد  با سه برابر افزایش جز برترین خطوط هوایی دنیا می باشد. طبق آمار مجلس صادرات ترکیه ، ناوگان هوایی کشور ترکیه از نظر رتبه بندی در ردیف سوم دنیا قرار گرفته است. آمریکا در ردیف اول و اتحادیه عربی ردیف دوم و ترکیه با ۱۱.۲۹۵ میلیون دلاردر ردیف سوم قرار گرفته است و با کار آفرینی و استخدام ۲۰۰.۰۰۰ نفر به پیشرفت خود ادامه می دهد.

برای ورود به دوره های اموزشی خلبانی و استخدام در ناوگان هوایی ، فارغ التحصیلی در مقطع دیپلم کافی می باشد ولی اولویت استخدام در ناوگان هوایی با فارغ التحصیلان دانشگاهی می باشد و شانس استخدام در این مقاطع به مراتب بیشتر می باشد.

با توجه به پیشرفتی که در ناوگان هوایی کشور ترکیه رخ داده خلبانی از اهمیت بیشتری برخوردار گشته است و نیاز به این شغل باعث شده از کشورهای زیادی برای گذراندن دوره های خلبانی و اخذ مدرک این رشته به سوی ترکیه بیایند. شرکت وی آی پی ترکیش پاس پیشگام در این زمینه بهترین مشاور شما در این زمینه خواهد بود و با معرفی بهترین آموزشگاه ها و دانشگاههای خلبانی و ثبت نام شما در این رشته همراه شما خواهد بود.

دوره های آموزش خلبانی