WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی مشتری ما همیشه برای پاسخ به سوالات شما اینجا است. هر چیزی که میخواهید بپرسید
با ماشورین فارسی زبان ميتوانيد صحبت كنيد

VIP Turkish Pass (وی آی پی ترکیش پاس) شرکتی که برای اتباع خارجی در انجام اخذ شهروندی ترکیه و طی نمودن مراحل حقوقی این روند مشاورات لازم را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد. این شرکت با دارا بودن دفاتر مرکزی در ایران و ترکیه بعد از مشاوره های لازم و طی نمودن مراحل اخذ شهروندی و همچنین مشاورات سرمایه گذاری و خرید اقلام غیر منقول خدمات لازم را به مشتریان عزیز ارائه می دهند و همراه همیشگی مشتریان عزیز در تمامی مراحل خواهد بود.

دلایل زیادی برای انتخاب شرکت  VIP Turkish Pass (وی آی پی ترکیش پاس) برای انجام امور اقامت و شهروندی ، سرمایه گذاری و … از سوی مشتریان وجود دارد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

۱- وی آی پی ترکیش پاس با خدمات و مشاوراتی که به شهروندان خارجی در تمامی کشورها خواهد داد توسط مشاوران متخصص در زمینه خود و تیم وکلای با سابقه انجام خواهد گرفت.

۲- با دارا بودن تیم و کادر مجرب خود در دفاتر مرکزی خود در ایران و ترکیه در تمام مراحل اداری ، شما مشتریان عزیز را همراهی خواهد کرد.

۳- تمامی کنترل های لازم و مشاورات تخصصی در جهت اخذ شهروندی توسط کادری مجرب در شرکت  VIP Turkish Pass (وی آی پی ترکیش پاس) انجام خواهد شد.

۴.به عنوان نماینده ی همیشگی شما مشتریان عزیز در ترکیه در تمامی موارد از مشاورات وی آی پی ترکیش پاس بهره مند خواهید گشت.

VIP Turkish Pass (وی آی پی ترکیش پاس) علاوه بر ترکیه در بیشتر کشورها با فعالیت های خود سعی دارد تا انتظارات مشتریان عزیز را برآورده سازد. در وهله ی اول با اطلاعاتی که مشتریان عزیز در اختیار ما قرار خواهند داد و با توجه به درخواست آنها ، کارشناسان ما پس از بررسی راه حل مناسبی را در اخیتار آنها قرار می دهند.

شرکت های بسیاری در این بخش در حال فعالیت می باشند اما با شرکت ما شما تفاوت را احساس خواهید کرد.

فعالیت های شرکت  VIP Turkish Pass (شرکت وی آی پی ترکیش پاس) فقط در زمینه املاک و مستغلات خلاصه نمی شود. بخشی از فعالیت هایی که قادر به ارائه خدمات به اتباع خارجی هستند  عبارتند از : واردات و صادرات، تاسیس شرکت، خرید هتل ، خرید و احداث کارخانه .

در مجموع شرکت VIP Turkish Pass (شرکت وی آی پی ترکیش پاس) برای اخذ شهروندی ترکیه تمامی راه های ممکن و قانونی که می تواند پاسخ گوی سوالات و خواسته های شما باشد ، را برای شما مهیا خواهد کرد و در کنار شما خواهد بود.

از دیگر تفاوت های ما با سایر شرکت های رقیب ، پیگیری و انجام امورات شما در کوتاهترین زمان و همچنین معرفی و مشاوره در کلیه امور تسهیلاتی است که می توانید از دولت ترکیه بگیرید.

سازمانها و انجمن های که  VIP Turkish Pass( وی آی پی ترکیش پاس ) عضو آنها می باشد عبارتند از:

انجمن صنعتگران و بازرگانان مستقل : این سازمان در سال ۱۹۹۰ به تاسیس شده است که فقط به بازرگانان و صنعتگران محدود نمی شود. با ۱۳۰۰۰ اعضا و ۶۰۰۰۰ مراکز تولیدی و اشتغال زایی برای ۱۶۰۰۰۰۰ نفر جز بزرگترین و مهمترین سازمانهای ترکیه می باشد. این سازمان وابسته به هیچ یک گروه و احذاب سیاسی نمی باشد و پیشرفت خود را بر سایه همکاری و مشاوره های حساب شده بنیان نهاده است.

دییک (سازمان ارتباطات اقتصادی خارجی): سال تاسیس این سازمان ۱۹۸۶ می باشد.این سازمان سهم بازار ترکیه در کشورهای خارجی را دنبال می کند و سرعت بخشیدن به صادرات و تسریع فرایند صادرات را فراهم می کند.۹۵ انجمن اقتصادی مهم زیر مجموعه این سازمان می باشد. از بزرگترین حمایت کنندگان این سازمان انجمن صنعتگران و بازرگانان مستقل، اتاق بورس ترکیه، مجلس صادرات ترکیه و انجمن بازرگانان ترکیه می توان بر شمرد.

سازمان ارتباطات اقتصاد خارجی با اعضای بنیانگذار خود در امر استخدام، تولید و تجارت خارجی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. VIP Turkish Pass( وی آی پی ترکیش پاس )  فقط با هدف مشاوره تاسیس نگردیده است بلکه با امید بخشیدن به آینده ای روشن برای اتباع خارجی در تمامی بخشها به فعالیت خود ادامه میدهد.

آیا میدانید فاتیح چایاباتماز عضو هیات مدیره و شریک VIP Turkish Pass( وی آی پی ترکیش پاس ) نماینده ی رسمی صنعتگران و بازرگانان در ایران و عضو اتاق مشترک بازرگانان ایران و ترکیه در ایران هست؟

پس اگر شما هم خواهان همکاری و عضویت در این سازما نها هستید ما کنار شما خواهیم بود و در تمامی ارتباطات خود را برای شما باز خواهیم گذاشت.

مشاوره سرمایه گذاری امری بسیار وسیع و گسترده می باشد و نیاز به مشاوره ی تخصصی در این امر را می طلبد. بررسی دقیق موضوع از تمامی ابعاد توسط متخصصین انجام خواهد گرفت.خدمات این شرکت باعث خواهد شد که هم از لحاظ هزینه و هم صرفه جویی در زمان بهره مند شوید. می توانید در مورد شرایط اتباع خارجه اطلاعات بگیرید ، هر کدام از شما می تواند در ترکیه زندگی کرده باشد یا شرایط زندگی در ترکیه را بداند اما اطلاعات درست سرمایه گذاری را کسی می تواند به شما ارائه دهد که جزء متخصصین محلی آن کشور  می باشد.چون این کار نیاز به مشاوره ی افراد متخصص محلی داردشرکت VIP Turkish Pass( وی آی پی ترکیش پاس )  همان شرکتی است که شما به آن نیاز دارید.

با ورود شما از در VIP (وی آی پی) به ترکیه توسط VIP Turkish Pass( وی آی پی ترکیش پاس ) مجبور نیستید وقتتان را با مراحل هماهنگ کنید بلکه شرکت ما مراحل را با زمان شما هماهنگ خواهد کرد.

Turkish People