WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی مشتری ما همیشه برای پاسخ به سوالات شما اینجا است. هر چیزی که میخواهید بپرسید
با ماشورین فارسی زبان ميتوانيد صحبت كنيد

در باره ما

  • Home
  • /
  • در باره ما

VIPTurkishPass


وی آی پی ترکیش پاس شرکتی است که برای اتباع خارجی در انجام روند اخذ شهروندی ترکیه و طی نمودن مراحل حقوقی این روند مشاورات لازم را در اختیار مشتریان عزیز میگذارد. با دفاتر مرکزی خود در ایران و ترکیه بعد از مشاوره های لازم و طی نمودن مراحل اخذ شهروندی و همچنین مشاورات سرمایه گذاری و خرید اقلام غیر منقول مشاورات لازم را به مشتریان عزیز خواهد داد و همراه همیشگی مشتریان عزیز خواهد بود.

ترجیح وی آی پی ترکیش پاس از سوی مشتریان عزیز دلایل زیادی دارد که از جمله آنها متوان به موارد زیر اشاره نمود.

۱.وی آی پی ترکیش پاس با خدمات و مشاوراتی که به شهروندان خارجی در تمامی کشورها خواهد داد توسط مشاوران متخصص در زمینه خود و تیم وکلای با سابقه انجام خواهد گرفت.

۲.با تیم و کادر مجرب خود در دفاتر مرکزی خود در ایران و ترکیه مراحل اداری شما مشتریان عزیز را دنبال خواهد کرد.

۳.تمامی کنترلهای لازم و مشاورات تخصصی در جهت اخذ شهروندی توسط کادری مجرب در شرکت وی آی پی ترکیش پاس انجام خواهد شد.

۴.به عنوان نماینده ی همیشگی شما مشتریان عزیز در ترکیه در تمامی موارد از مشاورات وی آی پی ترکیش پاس بهره مند خواهید گشت.

وی آی پی ترکیش پاس به جز ترکیه در بیشتر کشورها با فعالیتهای خود سعی در بر آورد انتظارات مشتریان عزیز می باشد.در مرحله ی اول اطلاعاتی که مشتریان عزیز در اختیار ما خواهند گذاشت با توجه به اطلاعات و در خواست شما اتباع خارجی بهترین راه را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

شرکتهای زیادی در این بخش در حال فعالیت می باشند ولی با کار کردن با شرکت ما تفاوت را احساس خواهید کرد.شرکت وی آی پی ترکیش پاس فقط در زمینه املاک و غیر منقول فعال نمی باشد بخشی از فعالیت هایی که می تواند به اتباع خارجی کمک کند عبارتد از:واردات و صادرات، تاسیس شرکت، خرید هتل در ترکیه، خرید و یا تولید تجهیزات پزشکی در ترکیه ،احداث کارخانه و….

به طور خلاصه برای گرفتن شهروندی ترکیه تمامی مسیرهایی که می تواند پاسخ گوی سوالات و اقدامات شما باشد را مهیا و نشان خواهیم داد. از دیگر تفاوتهای ما انجام پیشبرد کارهای شما در کوتاهترین زمان و همچنین معرفی و مشاوره در امر تسهیلاتی که می توانید از دولت ترکیه بگیرید می باشد.

سازمانها و انجمن های که وی آی پی ترکیش پاس عضو آنها می باشد عبارتند از:

انجمن صنعتگران و بازرگانان مستقل : این سازمان در سال ۱۹۹۰ به تاسیس رسیده است که فقط به بازرگانان و صنعتگران محدود نمیشود بلکه، حقوق ،حق،عدالت و برابری را در بر می  گیرد.و با ۱۳۰۰۰ اعضا و ۶۰۰۰۰ مراکز تولیدی و اشتغال زایی برای ۱۶۰۰۰۰۰ نفر جز بزرگترین و مهمترین سازمانهای ترکیه می باشد.این سازمان وابسته به هیچ یک گروه و احضاب سیاسی نمی باشد و پیشرفت خود را بر سایه همکاری و مشاوره های حساب شده بنیان نهاده است.

دییک (سازمان ارتباطات اقتصادی خارجی): سال تاسیس این سازمان ۱۹۸۶ می باشد.این سازمان سهم بازار ترکیه در کشورهای خارجی را دنبال می کندو سرعت بخشیدن به صادرات و تسریع فرایند صادرات را فراهم می کند.۹۵ انجمن اقتصادی مهم زیر مجموعه این سازمان می باشد. از بزرگترین همایت کننده گان این سازمان انجمن صنعتگران و بازرگانان مستقل ،اتاق بورس ترکیه،مجلس صادرات ترکیهو انجمن بازرگانان ترکیه می توان بر شمرد.

سازمان ارتباطات اقتصاد خارجی با اعضای بنیانگذار خود در امر استخدام ،تولید و تجارت خارجی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.وی آی ترکیش پاس فقط با هدف مشاوره تاسیس نگردیده است بلکه با امید بخشیدن به آینده ای روشن برای اتباع خارجی در تمامی بخشها به فعالیت خود ادامه میدهد.

آیا میدانیدفاتیح چایاباتماز عضو هیات مدیره و شریک وی آی پی ترکیش پاس نماینده ی رسمی صنعتگران و بازرگانان در ایران و عضو اتاق مشترک بازرگانان ایران و ترکیه در ایران هست؟

پس اگر شما هم خواهان همکاری و عضویت در این سازما نها هستید ما کنار شما خواهیم بود و در تمامی ارتباطات خود را برای شما باز خواهیم گذاشت.

مشاوره سرمایه گذاری امری بسیار وسیع و گسترده میباشد و نیاز به مشاوره ی تخصصی در این امر را می طلبد. بررسی دقیق موضوع از تمامی ابعاد توسط متخصصین انجام خواهد گرفت.خدمات این شرکت باعث خواهد شد که هم از لحاظ هزینه و هم صرفه جویی در زمان بهره مند شوید.می توانید در مورد شرایط اتباع خارجه اطلاعات بگیرید ،هر کدام از شما ها می توانید قبلا در ترکیه زندگی کرده باشید یا شرایط زندگی را بدانید ولی اطلاعات درست سرمایه گذاری کسی می تواند به شما بدهد که جز متخصصین محلی آن کشور باشد پس این کار نیاز به مشاوره ی افراد متخصص محلی می باشد که وی آی پی ترکیش پاس همان شرکتی هست که شما دنبال آن می باشید.

با وروود شما از در وی آی پی به ترکیه توسط وی آی پی ترکیش پاس مجبور نیستید وقتتان را با مراحل هماهنگ کنید وی آی پی ترکیش پاس مراحل را با زمان شما هماهنگ خواهد کرد.سرمایه گذاری در زمینه اقلام غیر منقول نمی تواند درست ترین تصمیم برای این کار باشد و همیشه مجبور نیستید که فقط با خرید آپارتمان در ترکیه شهروندی این کشور را دریافت نمایید،وشاوره ی وی آی پی ترکیش پاس وسیعترین مشاوره ای خواهد بود که سرمایه گذاری شما درست و دقیق باشد.در تمامی زمینه های موجود کشور ترکیه و فرصتها در زمینه ی سرمایه گذاری بهترین مشاوره را از وی آی پی ترکیش پاس بگیرید.

برای اینکه بخواهید در کشوری که زبان و فرهنگش را نمی‌دانید کار و زندگی کنید و شهروند آنجا شوید، ‌ابتدا لازم است با گروه محلی قابل اعتماد کار کنید. همانطور که اعتماد اساس تمام روابط انسانی است، اساس یک رابطه کاری هم هست. اعتماد یعنی اینکه بدانيد کسی که با او همکاری می‌کنید از شما سؤاستفاده نمی‌کند و مطمئن باشید که خدماتی باکیفیت و مؤثر دریافت خواهید کرد. شرکت ما علاوه بر این که عضو است و به اصول اخلاقی پایبند است و در عین حال یک شریک محلی است که می‌توانید به آن و تجربه بلند مدت‌اش تکیه کنید.

زندگی راحت می‌خواهید؟

هیچ‌ کسی دوست ندارد وارد جزئیات بروکراسی شود و با مدارک زیاد در انجام امورات مربوط به اخذ شهروندي تركيه ،اخذ اقامت ترکیه ، و كارهاي اداري مربوطه سروکله بزند و کارهای طولانی‌ مدت و خسته‌ کننده انجام دهد، خلاصه این‌ که بخواهد چنین فرایندی را در کشوری به‌ انجام برساند که زبان و فرهنگ و سیستم بروکراسی دولتی را نمی‌داند.  هدف ما این است که با برداشتن بار کاغذ‌بازی‌های اداری از دوش مشتری‌ هایمان زندگی را برای آنها راحت‌ تر کنیم. جزئیات اداری را به ما بسپارید تا به‌ نفع شما در زمان و هزینه صرفه‌جویی کنیم.

می‌خواهید که به شما احترام بگذارند؟

کسی نمی‌خواهد در کشور بیگانه به‌خاطر تفاوت رنگ و زبان و پوشش نادیده گرفته شود، مورد تبعیض واقع شود و مشکلات اضافی را تحمل کند. دوست دارد از دری وارد شود که خشنود باشد و همه به او احترام بگذارند. اصل مهم ما احترام متقابل به افرادی است که می‌خواهند در ترکیه کار و زندگی کنند، سرمایه‌گذاری کنند و یا شهروندی ترکیه را به‌دست بیاورند. به افراد با هر جنسیت، سن، زبان، دین، تبعه، ‌موقعیت، ‌عنوان و یا هر تفاوت دیگری احترام گذاشته و ضمانت می‌کنیم که در طی همکاری‌مان هیچ تبعیضی قائل نمی‌شویم. ما یک کار حرفه‌ای، رابطه‌ای محترمانه داریم و مشکلات را حل می‌کنیم. به نام شما از حقوقتان در ترکیه دفاع می‌کنیم و کارهایتان را به نام خودتان دنبال می‌کنیم و شما را از مشکلات بیشتر و تبعیض نجات می‌دهیم.

Bünyamin ESEN

شریک اجرایی

فارغ التحصيل فوق ليسانس با بورسيه Jean Monnet سال ٢٠١٢-٢٠١٣ از دانشگاه اكونومي و سياسي لندن ، داري ١٠ سال سابقه بازرس اداره تامين اجتماعي و بيمه تركيه و فارغ التحصیل دوره دكتري در رشته سياست در دانشگاه بوغاز ايچي

Akın ATALAY

مدیر اجرایی

فارغ التحصيل ليسانس اقتصاد از دانشگاه استانبول، با سابقه ١٠ سال سابقه ی مدیریت شرکتهای خصوصی ،چهار سال سابقه كار در انجمن صنعتگران و بازرگانان مستقل(MÜSİAD)،دفتردار حزب عدالت و توسعه (AK PARTİ) در استانبول،  شريك و عضو هيات مديره وي اي پي تركيش پاس

Fatih ÇAYABATMAZ

سرمایه گذار ترکیه ای در ایران

ليسانس رشته سياست از دانشگاه استانبول،نماينده انجمن صنعتگران و بازرگانان مستقل تركيه در ايران (MÜSİAD)،  شريك و عضو هيات مديره وي آي پي تركيش پاس و همچنين صاحب كارخانه  یو پي وي سی با برند (Dr.WIN) در ايران كه هم اكنون نيز در حال فعاليت در كشور ايران ميباشد.مسلط به زبان فارسي و انگليسي.

Get Widget