WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی مشتری ما همیشه برای پاسخ به سوالات شما اینجا است. هر چیزی که میخواهید بپرسید
با ماشورین فارسی زبان ميتوانيد صحبت كنيد

می توانید با خرید خانه و يا ملک در ترکیه صاحب اقامت دائم کشور ترکیه شوید. خرید خانه و یا داشتن مالکیت خانه در ترکیه ، در ابتدای امر اقامت دائم و پس از آن حق شهروندی کشور ترکیه را در پی خواهد داشت .خریداران خانه در ترکیه با داشتن اطلاعات کافی هنگام خرید خانه در ترکیه می توانند با دیدی باز در آینده ای نزدیک برای فروش خانه و یا اجاره خانه در ترکیه برای درآمد زایی در ترکیه اقدام کنند.

قانون اخذ شهروندی تركيه با توجه به تغييرات انجام شده در قانون به مراتب آسانتر از گذشته شده است . عملا اتباع خارجی به راحتی می توانند به نام خود خانه بخرند وسند مالكيت دريافت كنند. اين سند هیچ محدودیت زمانی ندارد و شامل قانون ميراث نيز مي گردد . خریدار بعد از خريد ملک می تواند از روی سند اقامت یک ساله بگيرد و هر سال آن را تمديد كند. اقامت مذكور بدون نياز به خارج شدن از تركيه می باشد و تا زمانی كه سند به نام شخص باشد به صورت نامحدود می تواند اقامت خود را از داخل تركيه تمديد كند. با خريد خانه علاوه بر صاحب سند ، همسر و فرزندان وی نيز می توانند از اين طریق اقامت دريافت كنند.

با خرید خانه در ترکیه صاحب اقامت دائم کشور ترکیه شوید. خرید خانه در ترکیه و داشتن خانه در ترکیه در ابتدا اقامت دائم و پس از آن حق شهروندی کشور ترکیه را در پی دارد. خریداران خانه در ترکیه با داشتن اطلاعات کافی هنگام خرید خانه در ترکیه می توانند با دیدی باز در آینده ای کوتاه برای فروش خانه در ترکیه و یا اجاره خانه در ترکیه برای درآمد زایی از طریق داشتن خانه در ترکیه اقدام کنند.

با مطالعه کامل این بخش تمامی موارد انتقال سند خانه در ترکیه را مد نظر داشته باشید؛ چرا که اگر صاحب خانه در ترکیه قصد فروش خانه در ترکیه را داشته باشد تمامی مدارک خانه در ترکیه به دقت مورد بررسی قرار می گیرند.

نکاتی در مورد خرید خانه

ترکیه کشوری جوان و پر جمعیت با 40 میلیون توریست سالیانه از سر تاسر دنیا می باشد که این کشور را دارای پتانسیل بالایی از نظر سرمایه گذاری تبدیل نموده است و از طرفی کشور ایران بدلیل تحریم های مختلف در زمینه ی تجارت بین المللی همیشه دچار محدودیت هایی بوده که شما با اخذ شهروندی در ترکیه براحتی می توانید این موانع و محدودیت ها را پشت سر گذاشته و تجارت و کسب و کار خود را نیز گسترش دهید.

طبق قوانین جدید کشور ترکیه ، اتباع خارجی با خرید ملک در  این کشور ، اقامت کوتاه مدت دریافت می کنند، که راه را  برای دریافت اقامت بلند مدت و شهروندی ترکیه هموار می سازد. .برای خرید ملک در ترکیه مانند سایر کشورهای دنیا، منطقه ای که قصد سرمایه گذاری دارید، بسیار با اهمیت است.  این نکته را نیز در نظر داشته باشید که همواره دیدن منطقه از نزدیک و دریافت راهنمایی از مشاوران متخصص  ، بهترین راه برای انتخاب درست است.

یافتن ملک دلخواه شما با همراهی مشاوران متخصص این حوزه ، کار را برای شما راحت تر خواهد ساخت.

خرید خانه با قیمت خوب

خرید خانه با قیمت مناسب و ارزان برای شما ممکن می باشد، اما همانطور که می دانید، قیمت ملک به عوامل مختلفی بستگی دارد و صرف ارزان بودن ملک، دلیلی بر خوب بودن آن نیست. منطقه و محله ای که انتخاب می کنید، در قیمت ملک بسیار موثر است. همچنین امکانات آپارتمان و پروژه ها در قیمت خانه های انتخابی شما تاثیر خواهد داشت.

چنانچه قصد خرید خانه فقط به خاطر اخذ اقامت باشد ، که امکانات و منطقه برای شما اهمیتی نداشته باشد، باید مراقب باشید که خانه هایی که از نظر حقوقی مشکل دارند به شما فروخته نشود. پس برای اینکه از تجربه تلخ چنین مشکلاتی دور بمانید باید از شرکت های متخصص در این زمینه مشاوره لازم را بگیرید.

شرکت وی آی پی ترکیش پاس باکادری مجرب و متخصصان فارسی زبان شما را در انتخاب بهترین گزینه یاری خواهد کرد.

 

پاسخ دهید