WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی مشتری ما همیشه برای پاسخ به سوالات شما اینجا است. هر چیزی که میخواهید بپرسید
با ماشورین فارسی زبان ميتوانيد صحبت كنيد

خدمات مشاوره املاك

  • Home
  • /
  • خدمات مشاوره املاك

با خرید خانه و يا ملك در ترکیه صاحب اقامت دائم کشور ترکیه بشوید. خرید خانه در ترکیه و داشتن خانه در ترکیه در ابتدا اقامت دائم و پس از آن حق شهروندی کشور ترکیه را در پی خواهد داشت .خریداران خانه در ترکیه با داشتن اطلاعات کافی هنگام خرید خانه در ترکیه می توانند با دیدی باز در آینده ای کوتاه برای فروش خانه در ترکیه و یا اجاره خانه در ترکیه برای درآمد زایی از طریق داشتن خانه در ترکیه اقدام کنند. قانون اخذ شهروندي تركيه با توجه به تغييران انجام شده در قانون به مراتب آسانتر گشته است و عملا اتباع خارجي به راحتي ميتوانند به نام خود خانه بخرند وسند مالكيت دريافت كنند، اين سند تا زمان نامحدود ميباشد و شامل قانون ميراث نيز ميگردد كه بعد از خريد ملك شخص ميتواند از روي سند اقامت يك ساله بگيرد و هر سال آن را تمديد كند، اقامت مذكور بدون نياز به خارج شدن از تركيه ميباشد و تا زماني كه سند به نام شخص باشد به صورت نامحدود ميتواند آن را از داخل تركيه تمديد كند. اشخاص ميتوانند با خريد خانه علاوه بر صاحب سند همسر و فرزندان نيز ميتوانند از اين راه اقامت دريافت كنند.

با خرید خانه در ترکیه صاحب اقامت دائم کشور ترکیه بشوید. خرید خانه در ترکیه و داشتن خانه در ترکیه در ابتدا اقامت دائم و پس از آن حق شهروندی کشور ترکیه را در پی دارد. خریداران خانه در ترکیه با داشتن اطلاعات کافی هنگام خرید خانه در ترکیه می توانند با دیدی باز در آینده ای کوتاه برای فروش خانه در ترکیه و یا اجاره خانه در ترکیه برای درآمد زایی از طریق داشتن خانه در ترکیه اقدام کنند.

با مطالعه کامل این بخش تمامی موارد انتقال سند خانه در ترکیه را مد نظر داشته باشید؛ چرا که اگر صاحب خانه در ترکیه قصد فروش خانه در ترکیه را داشته باشد تمامی مدارک خانه در ترکیه به دقت مورد بررسی قرار می گیرند.

نکاتی در مورد خرید خانه

ترکیه کشوری جوان و پر جمعیت با 40 میلیون توریست سالیانه از سر تاسر دنیا می باشد که این کشور را دارای پتانسیل بالایی از نظر سرمایه گذاری تبدیل نموده است و از طرفی کشور ایران بدلیل تحریمهای مختلف در زمینه ی تجارت بین المللی همیشه دچار محدودیت هایی بوده که شما با اخذ شهروندی در ترکیه براحتی میتوانید این موانع و محدودیت ها را پشت سر گذاشته و تجارت و کسب و کار خود را نیز گسترش دهید

طبق قوانین جدید کشور ترکیه ، اتباع خارجی با خرید ملک در  این کشور ، اقامت کوتاه مدت دریافت می کنند، که راه را  برای دریافت اقامت بلند مدت و شهروندی ترکیه هموار می سازد. .برای خرید ملک در ترکیه مانند سایر کشورهای دنیا، منطقه ای که قصد سرمایه گذاری دارید، بسیار با اهمیت است.  این نکته را نیز در نظر داشته باشید که همواره دیدن منطقه از نزدیک و دریافت راهنمایی از مشاوران متخصص  ، بهترین راه انتخاب درست است.

یافتن ملک گزینه ی د لخواه شما با مشاوره افراد متخصص در این زمینه کار شما را راحت تر خواهد ساخت.

خرید خانه با قیمت خوب

خرید خانه با قیمت مناسب و ارزان برای شما ممکن می باشد، اما همانطور که می دانید، قیمت ملک به عوامل مختلفی بستگی دارد و صرف ارزان بودن ملک، دلیلی بر خوب بودن آن نیست. منطقه و محله ای که انتخاب می کنید، در قیمت ملک بسیار موثر است.و همچنیین امکانات آپارتمان و پروژها در قیمت خانه های انتخابی شما تا ثیر خواهد داشت

چنانچه قصد خرید خانه فقط به خاطر اخذ اقامت باشد و امکانات و منطقه گزینه ی شما اهمیتی نداشته باشد باید مراقب باشید که خانه هایی که از نظر حقوقی مشکل دارند به شما فروخته نشود. پس برای اینکه از تجربه تلخ چنین مشکلاتی دور بمانید باید از شرکتهای متخصص در این زمینه مشاورات لازم را بگیرید.

شرکت وی آی پی ترکیش پاس باکادری مجرب و متخصصان فارسی زبان شما را در انتخاب بهترین گزینه یاری خواهد کرد

پاسخ دهید

Get Widget