WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی مشتری ما همیشه برای پاسخ به سوالات شما اینجا است. هر چیزی که میخواهید بپرسید
با ماشورین فارسی زبان ميتوانيد صحبت كنيد

خدمات مشاوره اخذ شهروندی ترکیه

 • Home
 • /
 • خدمات مشاوره اخذ شهروندی ترکیه
خدمات مشاوره اخذ شهروندی ومهاجرت به ترکیه

تماس با ما

مهاجرت به ترکیه / شهروندی ترکیه

بر اساس قانون شماره ۵۹۰۱ شهروندی ترکیه ، اخذ شهروندی کشور ترکیه به چندین طریق امکان پذیر می باشد که به طور خلاصه به مهمترين آنها می پردازیم.

بر اساس آخرین تغییراتی که به امضای رئیس جمهور کشور ترکیه آقای رجب طیب اردوغان در تاریخ ۱۸ سپتامبر ۲۰۱۸ برای اخذ شهروندی این کشور رسیده است، تغییرات مهمی در قانون شهروندی ترکیه روی داده است که مراحل شهروند شدن و دریافت پاسپورت ترکیه را آسانتر کرده و ترکیه را تبدیل به یکی از راحت ترین کشورها برای گرفتن شهروندی کرده است.  در این شرایط نه تنها خود فرد، بلکه همسر رسمی و همچنین فرزندان زیر ۱۸ سال نیز به سرعت می توانند شهروندی ترکیه را اخذ نمایند.

1- خرید ملک در ترکیه:

سرمایه گذاری در ترکیه

با توجه به تغییرات اخير در قانون اخذ شهروندي با خرید ملک  به ارزش ۲۵۰ هزار دلار و یا معادل آن و با رعايت قوانين مقررمی توان شهروندی این کشور را به دست  آورد. که این مبلغ در

گذشته ۱،۰۰۰،۰۰۰ دلار آمریکا بوده است.

تمامی افراد خارجی می توانند با خرید ملکی معادل ۲۵۰ هزار دلار امریکا و رعایت شرط نفروختن و انتقال ندادن آن به مدت ۳ سال شهروندی این کشور را بگیرند.خرید ملک, میتواند به صورت آپارتمان, خانه ی کلنگی و زمین یا هر اقلام غیر منقول دیگری باشد. حتی با رعایت مبلغ ۲۵۰ هزار دلارمجموع یک یا چند ملک باشد.

باید توجه اشته باشد که ملکی که برای خرید انتخاب کرده اید نباید در مناطق نظامی و جزو اراضی محدوده نظامی باشد. برای اینکه از مشکلاتی مانند این  دور باشید, شرکت ما همراه با وکلا و مشاورین با تجربه همراه شما خواهد بود.با خرید ملک نیاز به اخذ اجازه اقامت ندارید و خریداران ملک به صورت مستقیم حق اجازه اقامت را نیز دریافت خواهند کرد

شهروندی ترکیه

2- سرمایه گذاری در ترکیه:

با سرمایه گذاری در ترکیه و یا داشتن سپرده بانکی در این کشور به مبلغ ۵۰۰ هزار دلار و یامعادل آن و طي نمودن مراحل قانوني، اخذ شهروندی این کشور ممكن می باشد، که مبلغ سرمایه گذاری در سال های گذشته ۲،۰۰۰،۰۰۰ دلار و مبلغ سپرده بانکی ۳،۰۰۰،۰۰۰ دلار و یا معادل آن بوده است.

طبق قانونی که رییس جمهوری کشور ترکیه, به تصویب رساندن شهروندان تبعه ی خارجی میتوانند با سپرده نقدی معادل ۵۰۰ هزار دلار در بانکهای ترکیه و یا در بخشهای دولتی  و بعد از گذشت ۲ الی ۴ ماه شهروندی این کشور را بگیرند. سرمایه گذاران می توانند بعد گذشت سه سال این مبلغ را با سودآن دریافت و در بخشهای دلخواه سرمایه گذاری کنندو یا این مبلغ را به خارج از کشور انتقال دهند.

3-استخدام شهروندان کشور ترکیه:

طي سالهاي گذشته, برای بهره مندی از این شرایط استثنایی, نیازمند کارآفرینی و استخدام ۱۰۰ شهروند ترک برای اخذ شهروندی این کشور بود كه بر اساس آخرین تغییرات در قانون اخذ شهروندي با استخدام ۵۰ شهروند کشور ترکیه نیز امکان گرفتن شهروندی این کشور ممكن شده است. طی اجرایی شدن این قانون هر شهروند خارجی با را اندازی کار و ایجاد اشتغال و استخدام ۵۰ نفر شهروند ترک و واریز بیمه برای آنها, بعد از سه سال می توانند شهروندی این کشور را اخذ نموده و پاسپورت این کشور را بگیرند.

با ایجاد و راه اندازی کار در ترکیه که دارای قدرت اقتصادی رو به پیشرفت میباشد سود آوری و درامد زایی خوبی برای شما خواهد بود.

   به جز موارد ذكر شده راههاي ديگري نيز براي گرفتن شهروندي تركيه ممكن مي باشد كه در خلاصه اي از اين موارد در زير به آنها پرداخته شده است.

براي اطلاع از شرايط سرمايه گذاري در تركيه وارد لينك شويد

4-شهروندي از طريق ازدواج:

شهروندي از طريق ازدواج

افرادي كه با يك فرد ترك ازدواج ميكنند بعد از گذشت ٣ سال با تداوم ازدواج ميتوانند شهروندي تركيه را دريافت كنند، كساني كه به فكر ازدواج سوري هستند اين راه تقريبا غير ممكن ميباشد و دولت راه را براي آنها بسته است.طبق قوانین ترکیه که دو تابعیتی برای این کشور مورد قبول هست و شخص میتواند به طور همزمان دارای دو شهروندی کشور مختلف باشد فرد خارجی می تواند با ازدوج خود با یک شهروند ترک با شرط گذشت سه سال و تحقیقات لازم از سوی دولت ترکیه شهروندی ترکیه را اخذ نمایندافرادی که از طریق ازدواج اقدام به دریافت شهروندی مینمایند باید توجه داشته باشند که ازدواج آنها باید واقعی و رسمی صورت گید و زوجین زیر یک سقف زندگی کنند چون تحقیقات به صورت اتفاقی و بدون اطلاع قبلی صورت می پذیرد و بازرسانی از طرف وزارت برای اثبات ادعای زوجیت شما خواهند آمد و با انجام تحقیقات محلی و بعد از گذراندن ازمون شهروندی تعلق خواهد گرفت.

5-شهروندي از طريق اقامت ٥ ساله:

شهروندي از طريق اقامت ٥ سالهبر اساس قانون اخذ شهروندي از طريق اقمت ٥ ساله با رعايت شرايطي ممكن ميباشد كه اين شرايط : بالغ بودن وداراي قدرت تميز، ٥ سال اقامت قانوني در كشور تركيه، تسلط به زبان تركي، توان مالي لازم وعدم سوء سابقه ميباشد.اتباع خارجی که از طریق اقامت قنونی 5 سال به صورت مداوم و رعایت شروط و قوانین قید شده در ترکیه زندگی کنند و اقامت این کشور را داشته باشند میتوانند اقدام به اخذ شهرروندی ترکیه نمایند.

شروط لازم برای اقدام به اخذ شهروندی ترکیه از این طریق در قوانین اداره مهاجرت قید شده است که رعایت این موارد لازم می باشد.اخذ شهروندی در این روش به مراتب سخت تر و طولانی تر از برنامه اخذ شهروندی از طریق سرمایه گذاری می باشد چرا که هم از لحاظ مدت زمان لازم برای دریافت شهروندی و هم از نظر پیگیری های اداری طولانی و سخت می باشد و الویت اخذ شهروندی با کسانی خواهد بود که از طریق سرمایه گذاری اقدام به اخذ شهروندی می نمایند.

براي اطلاع از شرايط ویزای کاری ترکیه  وارد لينك شويد

امتیازات شهروندی ترکیه

رعایت حقوق شهروندی از طرف یک شهروند به همان اندازه ای مهم می باشد که رعایت حقوق یک شهروند از طرف دولت مهم میباشد و این دو وابسته  به هم و متقابل می باشد. رعایت رفاه و آزادی اجتماعی و همجنین آزادی سیاسی و اجتماعی از سوی دولت جزو حقوق شهروندی خواهد بود که از سوی دولت باید رعایت بشود و نیز هر شهروند باید طبق مقررات و قانون کشوری رفتار و عمل کند که قوانین این کشور آنها را لازم ا لجرا دانسته است.

کشور ترکیه یکی از بهترین مقصدها برای زندگی ایرانیان است، فرهنگی، آب و هوای تقریباً یکسان، داشتن دین واحد ونزدیک به هم و… باعث شده است که ترکیه یکی ازو بهترین کشورها برای مهاجرت باشد. توجه داشته باشید که  اقامت ترکیه با تابعیت این کشور دو موضوع کاملا جدا از یکدیگر است. هر فردی می‌تواند با خرید ملک در ترکیه و گذراندن مراحل لازم، اقامت دائم کشور ترکیه را به دست آورد.

شهروندی ترکیه

شما می‌توانید در ترکیه زندگی کنید کار کنید، اما هیچ‌گاه نمی‌توانید  رای بدهید و یا پاسپورت رسمی این کشور را دریافت کنید. گرفتن تابعیت ترکیه  باعث می‌شود که شما از حقوق کاملا مساوی با دیگر شهروندان ترک برخوردار شوید. بهترین و مهم‌ترین راه برای گرفتن تابعیت ترکیه واخذ شهروندی ترکیه ,تابعیت از طریق سرمایه گذاری می باشد. البته به این گونه می باشد که بعد از گذشت سه سال از سرمایه گذاری یا خرید ملک شما تابعیت ترکیه را خواهید گرفت.

با فرض این که شما توانسته‌اید اقامت ترکیه را به دست‌آورید. حالا شما به عنوان یک شهروند ترک محسوب می‌شوید و می‌توانید با پاسپورت رسمی این کشور به ,118 کشور دنیا بدون داشتن ویزا سفر کنید، می‌توانید در انتخابات کشور ترکیه شرکت کنید. شما و فرزندان‌تان می‌توانید از امکانات آموزشی و بهداشتی رایگانی که در ترکیه وجود دارد بهرمند شوید.

تماس با ما

اشاره به برخی از این امتیازات

 • ,امکان استفاده از امکانات شهری و شهروندی همانند همه ی شهروندان ترک
 • ,امکان افتتاح حساب بانکی در بانک های بین المللی در سراسر جهان
 • ,تجارت آزادو به دور ازتحریم در سراسرجهان
 • ,دریافت تسهیلات بانکی جهت خریدمستغلات وسایل نقلیه و … با بهره بسیار پایین(۱ تا ۴ درصد)
 • ,امکان دریافت کارت های اعتباری
 • ,زندگی در یک کشور امن دنیا
 • ,خرید خودرو و اجناس با قیمت واقعی جهانی
 • ,امکان سفر به ۱۱۸ کشور جهان بدون نیاز به ویزا
 • ,امکان تحصیل ارزان در دانشگاههای کشور ترکیه
 • vipturkishpass
  01st Tem 2019 Cevapla

  السغهنلتالبالسقفص

پاسخ دهید

Get Widget