WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی مشتری ما همیشه برای پاسخ به سوالات شما اینجا است. هر چیزی که میخواهید بپرسید
با ماشورین فارسی زبان ميتوانيد صحبت كنيد

اقلام غير منقول

  • Home
  • /
  • اقلام غير منقول

قانون مربوط به خرید اموال غیر منقول توسط اشخاص خارجی طبق قانون ثبت به شماره ۲۶۴۴ مشخص شده است.

طبق قانون مصوب در سال ۲۰۱۲ فروش اقلام غیر منقول به مراتب آسانتر از قبل گشته است مراحل فروش وپروسه ی اموال غیر منقول به اشخاص خارجی، در دفتر ثبت اسناد  رسمی مرکز شهر یا استان مربوطه انجام می‌شود . در صورتی که یکی از طرف‌های معامله به زبان ترکی مسلط نباشد، در زمان فروش، حضور مترجم سوگند خورده الزامی است.:

گاباروس(شرکت سهامی بورس غیر منقول) چیست؟ و چه خدماتی میدهد؟

 

این شرکت با دسترسی به تمامی داده های در زمینه غیر منقول یا همان داده ی بزرگ که اطلاعات تمام املاک و اقلام غیر منقول ترکیه حدودا  ۱۵۰،۰۰۰،۰۰۰ در آن موجود می باشد،اطلاعاتی از قبیل تغییرات ارزش املاک و شرایط حقوقی آنها همه روزه به صورت ۲۴ ساعته به زبانهای مختلف دنیا را در اختیار میگذارد.

مطمن ترین سیستم و پلاتفرم خرید و فروش: تمامی خرید و فروشهای غیر منقول به صورت مطمن و شفاف صورت میگیرد و تجهیز شده با به روزترین داده های الگوریتمی نرخهای روز بازار را در جداول مختلف متوان مقایسه کرد و به اطلاعات مربوط به سود و زیان پیش بینی شده می توان دسترسی داشت.

می توان تمامی اقلام غیر منقول فروشی را در این سیستم به فروش گذاشت،اجاره و فروش در این سیستم ممکن بوده و مدیریت این اقلام از یک صفحه رایانه ممکن خواهد بود.

اطلاعات اضافی در مورد ملک مورد نظر قابل رویت بوده ومتراژ و موقعیت آن قابل دسترس می باشدو بهترین تصمیم را در مورد ملکی که می خواهید سرمایه گذاری کنید را دریافت خواهید کرد.

شرکت وی آی پی ترکیش پاس نماینده ی رسمی و انحصاری این سیستم در ایران و افغانستان میباشد ،خریداران ملک میتوانند بدون حضور خود از راه دور تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را از این طریق از شرکت ما درخواست نمایند و هرگونه اطلاعات در مورد ملک مورد نظر را دریافت نموده و تصمیم درست را در مورد ملک مورد نظر را بگیرند.

 

 

Get Widget