WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی مشتری ما همیشه برای پاسخ به سوالات شما اینجا است. هر چیزی که میخواهید بپرسید
با ماشورین فارسی زبان ميتوانيد صحبت كنيد
شهروندي تركيه
سرمايه گذاري در تركيه
تاسيس شركت در تركيه
مشاوره خريد خانه
اقامت دائم تركيه
نمايش كارهاي ما

خدمات ما

اجازه كار و اقامت كاري در تركيه

مهم نيست كه شما كارفرما يا كارمند تبعه ي خارجي هستيد، ما مي توانيم با مشاوره در تمام مسير و راه اندازي كسب و كار براي هر گونه فعاليت در تركيه را براي شما هموار سازيم.

كار و اجازه كار در تركيه

سرمايه گذاري و مشاوره املاك در تركيه

با سرمايه گذاري غير منقول در تركيه اخذ پاسپورت و شهروندي راحت تر است. با خريد ملك به ارزش ٢٥٠ هزار دلار در مدت زمان کمتر از ۴ ماه شهروندي تركيه را دریافت کنید.

سرمايه گذاري

اخذ تابعيت و شهروندي تركيه

از زمان ریاست جمهوری رجب طیب اردوغان در سال ۲۰۱۷ و در جریان برنامه‌ای تحت عنوان «برنامه شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری» .امکان گرفتن پاسپورت ترکیه برای خود وخانواده‌تان فراهم شده است

درك انتظارات مشتریان

اشخاصي كه براي اخذ اجازه اقامت اقدام ميكنند به نيروي متخصص در راستاي اجازه وزارت كشور براي اين كار نياز دارند.

نیاز به پیگیری پرونده

اخذ مجوز اقامت به دلیل مشکلات اداری و نواقص پرونده می‌تواند به درازا بکشد. برای اخذ مجوز اقامت در سریعترین زمان و بدون مشکل باید به طور جدی و از نزدیک پیگیر پرونده بود.

پيگيري بعد از مجوز

برا انجام امور اطلاع دادن آدرس بعد از اخذ مجوز فعاليت، گرفتن اسناد و مدارك از موسسات عمومي، ثبت نام، اجاره و لغو اجاره نامه، اشتراكات آب، برق، گاز و....به يك متخصص نياز داريد.

تقاضای کار در ترکیه

شغل مهمترین خواسته افرادی است که می‌خواهند در ترکیه مجوزاقامت بگیرند اتباع بيگانه كه در تركيه اجازه اقامت ميگيرند، به طور قانوني اجازه كار هم ميتوانند بگيرند.

نیاز به مجوز اقامت برای خانواده‌ها

نیاز به پیگیری پرونده: روند اخذ مجوز می‌تواند به دلیل تکمیل فرم ناقص و یا مشکلات اداره‌ای طول بکشد. برای تسریع در امور اخذ مجوز باید از نزدیک کارها را پیگیری کرد.

دوره بعد از خرید ملک

افرادي كه در تركيه با خريد ملك صاحب اجازه اقامت هستند هر بار به مدت دو سال ميتوانند ان را تمديد كنند، در هر صورت براي استفاده از اين حق نياز به اقدام درست و بي نقص را دارند.

از سالن وي آي پي وارد تركيه شويد

به عنوان وي آي پي تركيش پاس در عرصه خود بهترين خدمات را با تجربه بلند مدت براي شما مشتريان عزيز به ارمغان مياوريم.
شركت ما با كادر مجرب داري تخصص در كار خود و مسلط به زبانهاي دنيا آماده اراىه خدمات به شما ميباشد.
فلسفه ي ما از صفر تا صد به صورت تخصصي وخدمات وي آي پي، تسريع در انجام كار و نتيجه بهتر ميباشد.
كساني كه ميخواهند پاسپورت تركيه را بگيرند بسته كامل كه داري تمامي خدمات ميباشد را اراىه ميدهيم،با وي آي پي ترکیش پاس به تركيه  از در معمولي وارد نشوید بلكه از در وي آي پي وارد شويد.
شما ميتوانيد با خيال راحت كار هاي خريد خانه در تركيه ، گرفتن شهروندی ترکیه ،مشاوره ی سرمایه گذاری ،اخذ اقامت ترکیه،ويزاي کار در ترکیه، اطلاع و گرفتن مشاوره در مورد اقامت در ترکیه، قیمت خانه در ترکیه و پروژه هاي به اتمام رسيده ودر حال ساخت و انواع قيمت ملك در تركيه و مشاوره سرمايه گذاري در تركيه را به ما بسپاريد ، شركت ما با كادر مجرب و مسلط به زبانهاي انگلیسی، تركي، روسي، فارسي، عربي، اردو،… در انجام امور شما را تنها نخواهد گذاشت

سرمايه گذاري در تركيه

همسايگي ايران و تركيه، موقعيت جغرافيايي ايران و تركيه تسهیلات ویژه برای سرمایه گذاران خارجی شباهت فرهنگ مردم ترکیه با مردم ایران اقتصاد قوی تر ترکیه از ایران و شرایط بهتر زندگی در ترکیه نسبت به ایران، قوانین آسان برای اخذ اقامت و شهروندی ترکیه مهاجرت و سفر آسان به کشور های اروپایی بعد از حداقل ۳ سال زندگی در ترکیه قوانین دولت ترکیه .برای سرمایه گذاری اتباع خارجي به مراتب راحت تر ميباشد به همين خاطر سرمايه گذاري در تركيه راه را براي سرمايه گذاران خارجي هموارتر ساخته است

Turkish People

كشور فرصتها ، تركيه

شروعي نو با تركيه

همه چيز خيلي خوب خواهد بود

روياهايتان را تجربه كنيد و فرصت را از دست ندهيد

Get Widget