WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی مشتری ما همیشه برای پاسخ به سوالات شما اینجا است. هر چیزی که میخواهید بپرسید
با ماشورین فارسی زبان ميتوانيد صحبت كنيد
شهروندی ترکیه
سرمایه گذاری در ترکیه
تاسیس شرکت در ترکیه
مشاوره خرید خانه
اقامت دائم ترکیه

خدمات ما

اجازه كار و اقامت كاری در تركيه

با راه اندازی کسب و کار خود در ترکیه از طریق مشاوران ما پاسپورت ترکیه خود را بگیرید

كار و اجازه كار در تركيه

سرمايه گذاری و مشاوره املاک در تركيه

با خرید ملک به ارزش 250 هزار دلار و در زمان 4 ماه پاسپورت ترکیه بگیرید

اخذ تابعيت و شهروندی تركيه

با «برنامه شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری»از سال 2017 می توانید پاسپورت ترکیه بگیرید

درک انتظارات مشتریان

اشخاصي كه براي اخذ اجازه اقامت اقدام ميكنند به نيروي متخصص در راستاي اجازه وزارت كشور براي اين كار نياز دارند.

نیاز به پیگیری پرونده

اخذ مجوز اقامت به دلیل مشکلات اداری و نواقص پرونده می‌تواند به درازا بکشد. برای اخذ مجوز اقامت در سریعترین زمان و بدون مشکل باید به طور جدی و از نزدیک پیگیر پرونده بود.

پيگيری بعد از مجوز

برا انجام امور اطلاع دادن آدرس بعد از اخذ مجوز فعاليت، گرفتن اسناد و مدارك از موسسات عمومي، ثبت نام، اجاره و لغو اجاره نامه، اشتراكات آب، برق، گاز و....به يك متخصص نياز داريد.

تقاضای کار در ترکیه

شغل مهمترین خواسته افرادی است که می‌خواهند در ترکیه مجوزاقامت بگیرند اتباع بيگانه كه در تركيه اجازه اقامت ميگيرند، به طور قانوني اجازه كار هم ميتوانند بگيرند.

نیاز به مجوز اقامت برای خانواده‌ها

نیاز به پیگیری پرونده: روند اخذ مجوز می‌تواند به دلیل تکمیل فرم ناقص و یا مشکلات اداره‌ای طول بکشد. برای تسریع در امور اخذ مجوز باید از نزدیک کارها را پیگیری کرد.

دوره بعد از خرید ملک

افرادي كه در تركيه با خريد ملك صاحب اجازه اقامت هستند هر بار به مدت دو سال ميتوانند ان را تمديد كنند، در هر صورت براي استفاده از اين حق نياز به اقدام درست و بي نقص را دارند.

از سالن وی آی پی وارد تركيه شويد

به عنوان وی آی پی تركيش پاس در عرصه خود بهترين خدمات را با تجربه بلند مدت برای شما مشتريان، شركت ما با كادر مجرب متخصص در كار خود و مسلط به زبان های دنيا آماده ارائه خدمات به شما می باشد .
فلسفه ی ما انجام ابتدا تا انتهای امور به صورت تخصصی وخدمات وی آی پی ، تسريع در انجام كار و نتيجه بهتر می باشد.
برای كسانی كه  میخواهند پاسپورت تركيه را بگيرند، بسته های كاملی كه دارای تمامی خدمات می باشد، را ارائه می دهيم. با وی آی پی ترکیش پاس به تركيه از در معمولی وارد نشوید بلكه از در وی آی پی وارد شويد.
شما می توانيد با خيال راحت كارهای خريد خانه در تركيه، گرفتن شهروندی ترکیه، مشاوره ی سرمایه گذاری، اخذ اقامت ترکیه، ويزاي کار در ترکیه ،گرفتن مشاوره در مورد اقامت در ترکیه، قیمت خانه در ترکیه و پروژه های در دست ساخت در ترکیه، انواع قيمت ملک در تركيه، مشاوره سرمايه گذاری در تركيه را به ما بسپاريد. شركت ما با كادر مجرب و مسلط به زبانهای انگلیسی، تركی، روسی، فارسی، عربی و اردو در انجام امور شما را همراهی خواهند کرد.

سرمايه گذاری در تركيه

همسايگی ايران و تركيه، موقعيت جغرافيایی ايران و تركيه، تسهیلات ویژه برای سرمایه گذاران خارجی، شباهت فرهنگ مردم ترکیه با مردم ایران، اقتصاد قوی تر ترکیه از ایران و شرایط بهتر زندگی در ترکیه نسبت به ایران، قوانین آسان برای اخذ اقامت و شهروندی ترکیه ، مهاجرت و سفر آسان به کشور های اروپایی بعد از حداقل 3 سال زندگی در ترکیه و قوانین دولت ترکیه برای سرمایه گذاری اتباع خارجی به مراتب راحت تر می باشد .به همين دلیل سرمايه گذاری در تركيه راه را برای سرمايه گذاران خارجی هموارتر ساخته است

Turkish People

کشور فرصت ها ، ترکیه

شروعی نو با ترکیه

همه چیز خیلی خوب خواهد بود

رویاهایتان را تجربه کنید و فرصت را از دست ندهید

در مطبوعات وی ای پی ترکیش پاس