Yabancılar Türkiye’ye geliş amaçlarına uygun vize ile giriş yapmaları halinde, Türkiye yasalarına göre kendilerine tanınan haklardan yararlanabilirler.

NOT: 4817 sayılı kanuna dayalı yönetmeliğin 55/c ve ç bentleri kapsamında çalışacak yabancılar, amaçlarına uygun vize ile giriş yapmaları halinde, bir yıl içinde 90 gün ile sınırlı olmak üzere  ikamet izni almadan yasal çalışma yapabilirler.

Her defasında en fazla iki yıllık verilen aile ikamet izni
Öğrenim sürelerine göre verilen öğrenci ikamet izni.

Süre sınırı olmaksızın verilen uzun dönem ikamet izni.

Her defasında en fazla bir yıllık süre ile verilen insani ikamet izni

Başlangıçta 30 gün, her defasında altı aylık sürelerle uzatılabilen, toplam süresi üç yılı geçmeyen insan mağduru ikamet izinleridir.

İkamet izni alabilme şartları ve kısa dönem ikamet izni alınabilecek konular, çalışma hakkı sağlayan ikamet izinleri hakkında detaylı bilgi almak için;

VIPturkishPass ile çalışmıyor olsanız dahi aramaktan çekinmeyiniz.

İkamet İzni Danışmanlığı
TURİST İKAMET İZNİ DANIŞMANLIĞI

Kısa dönemli olarak Türkiye’de kalmak veya belirli bir iş için Türkiye’ye gelmek isteyenler için hazırladığımız turist ikamet izni danışmanlık paketimizden yararlanabilirsiniz.

Turist İkamet İzni Danışmanlığı
AİLE İKAMET İZNİ DANIŞMANLIĞI

Ailenizle birlikte Türkiye’de ikamet izni almak ve bu güzel ülkede yaşamak mı istiyorsunuz? Aile ikamet izni danışmanlık paketlerimizden hızlı, sorunsuz şekilde ikamet izni almanızı sağlarız.

Aile İkamet İzni Danışmanlığı
Öğrenci İkamet İzni
ÖĞRENCİ İKAMET İZNİ DANIŞMANLIĞI

Türkiye’de bir üniversite veya okula eğitim amacıyla geldiyseniz almanız zorunlu olan öğrenci ikamet izni sürecini sizin adınıza yönetiyor ikamet izni alarak eğitim yaşamanıza sorunsuz devam etmenizi temin ediyoruz.

Öğrenci İkamet İzni Danışmanlığı
UZUN DÖNEM İKAMET İZNİ DANIŞMANLIĞI

İkamet izninizi uzun döneme çevirmek yada Türkiye’de uzun dönem kalarak bu güzel ülkeye yerleşmek istiyorsanız danışmanlık hizmetlerimiz tam size göre!

Uzun Dönem İkamet İzni Danışmanlığı
DİĞER YOLLARLA İKAMET İZNİ DANIŞMANLIĞI

İnsani ikamet izni ve Türkiye’de ikamet etmek için alternatif yollarla ilgili olarak danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Diğer Yollarla Vatandaşlık Danışmanlığı
TÜRKİYE'YE YERLEŞİM PAKETİ

Türkiye’ye yerleşirken tüm işlemleri sizin adınıza bizim takip etmemizi ister misiniz? Türkiye’ye yerleşme paketimiz ile ev kiralamadan iş bulmaya, ikamet izni almadan resmi işlemlerinize kadar tüm işlerinizi biz halledelim.

Türkiye'ye Yerleşim Paketi