استشارات حصول على الجنسية بشراء عقار

Türkiye'ye VIP Salondan Giriş Yapın

Turist İkamet İzni Danışmanlığı

Ülkemize sadece turizm amacıyla vize veya vize muafiyeti ile gelen yabancılar, talep etmeleri ve şartları sağlamaları koşuluyla bir yıla kadar ikamet tezkeresi alabilirler. Bunun için, vize veya vize muafiyet süresi dolmadan bize başvurarak randevu almaları ve randevu zamanına kadar belirtilen evrakların hazırlanması gerekmektedir.

Danışmanla Görüş

VIPTurkishPass olarak, deneyimli uzmanlarımızla sizlere bu süreçlerde yardımcı olmak istiyoruz.

VIPTurkishPass Yönetim Ekibi

Bünyamin ESEN Kimdir?

Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu’nda on yılı aşkın süredir Sosyal Güvenlik Denetmenliği tecrübesi bulunmaktadır.

Bünyamin ESEN
Yönetici Ortak
Devamı »
Akın ATALAY

2014-2018 yılları arasında dört yılı aşkın bir süre MÜSIAD genel merkezde sektör kurullarında çalışmıştır. 2018-2019 yılları arasında Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı Özel Kalem Müdür yardımcılığı görevini yürütmüştür.

Akın ATALAY
Genel Müdür
Devamı »

İran’ın en büyük pimapen markalarından biri olan Dr. Win’in sahibidir.

Fatih ÇAYABATMAZ
VipTurkishPass ™ İran Kurucusu
Devamı »

Türkiye’de taşınmaz malı bulunanlar için Kısa Dönem İkamet İzni

  • 4 adet fotoğraf (Normal ölçülerde)
  • Pasaport aslı ve fotokopisi (son giriş sayfası, geçerlilik süresi ile kişi bilgilerinin yer aldığı sayfa)
  • Randevu Formu
  • Genel Sağlık Sigortası
  • Yabancı uyruklu şahıs otelde kalıyorsa Rezervasyon Belgesi
  • Yabancı uyruklu şahıs kirada kalıyorsa Noter Tasdikli Kira Sözleşmesi
  • Türk vatandaşı yanında kalıyorsa T.C. Vatandaşının noterden taahhütnamesi
 Sıcak Para Yatırımı Yoluyla Vatandaşlık 

Yabancı Emlak Danışmanlığı Ve Satışı

İstanbulu’un gelişen ve ekonomik olarak gelecek vaad eden bölgelerinde yatırım amaçlı veya ikamet amaçlı siz müşterilerimize gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

Ayrıca ülkemizde gayrimenkul sahibi olan yabancı vatandaşlarımızın tamamına 2 yıllık ikamet (oturum) izni alıyoruz. İstisnasız her birine aldığı tapu üzerinden 2 yıllık ikamet (oturum) izni verilmektedir.

Yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak ve hayallerinizi anlatmak. Gerisini biz sizin için hazırlayıp sizin isteğinize uygun gayrimenkulleri tercihinize sunuyoruz.

VIPTurkishPass, müşterilerine özel olarak ülkemizin birçok bölgesinde; ister yatırım amaçlı, ister yaşam amaçlı olan gayrimenkulleri ofislerimizde inceleyebilirsiniz.

Yeni Bir Gelecek

Türkiye’deki iş yaşamı, 1 Temmuz 2012 tarihinde 6102 sayılı yeni Türk Ticaret Kanunu kabul edilmiştir. Böylece Avrupa Birliği uyumlaştırma çabalarına uygun olarak, yeni ticaret kanunu, daha iyi yapılandırılmış ve daha az karmaşık bir iş yaşamını yaratmıştır.

Üstelik kanun, sermayenin serbest dolaşımı gibi temel AB prensiplerini de yansıtmıştır. Hepsinin arasında, yeni kanunun yürürlüğüyle başarılan temel gelişmelerden birisi, şirketlerin hissedar yapısının düzeltilmesidir. Buna göre yeni yasa, tek hissedarlı anonim şirketlerin veya limited şirketlerin kurulumuna izin vermektedir.

Üstelik, yabancı bireyler, bir anonim şirketi veya bir limited şirketi kurabilir. Anonim şirketlerde, yönetim kurulu yalnızca bir kişi tarafından oluşturulabilir ve kurul, bir elektronik ortamda da toplanabilir. Ayrıca, tüzel kişilikler, kurul üyeleri olarak atanabilirler. Böylece, yabancı bireyler veya tüzel kişilikler, bir anonim şirketi kurabilir ve kurul üyeleri, yabancı kişilerden oluşabilir.

Danışmanla Görüş