Welcome Turkey Citizenship
Welcome Turkey

مرحبا بكم في تركيا الجنسية

البيت التركي الجديد! الجنة العالم بلد واقتصاد مزدهر، 82000000، قلب واحد، عائلة واحدة.

تركيا، حيث يلتقي الشرق والغرب. إنه مركز الاستقرار الاقتصادي والسياسي في كل من الشرق الأوسط ومنطقة البلقان وآسيا وأفريقيا. تركيا؛ بفضل اقتصادها القوي ونظامها السياسي الراسخ وبنيتها الاجتماعية المتسامحة ، فإنها تمثل واحة من السلام والاستثمار في المنطقة التي يتصدرها عدم الاستقرار السياسي.

اتصل بنا
الاستقرار الاقتصادي

يمكنك أن تصبح يرتكز شريكة فيقصة نجاح تركيا على ملاذ آمن مع إمكانات عالية. في الاسواق الصاعدة مع العقارات السكنية في تركيا ستتمكن من إنشاء استثمار حكيم..

.خطة حياة بديلة

تركيا أخذ جوازات السفر، وسوف احتمال قوي أن يكون مواطنا في بلد مرتفع. سيكون لديك الحق في العيش مع عائلتك في واحدة من أجمل البلدان في العالم.

كن أوروبيا!

سوف تكون مواطنًا في بلد أوروبي متعدد الثقافات حيث يلتقي الشرق والغرب ويتمتع التنوع الثقافي بالخبرة.

Neden Türkiye'de yaşamalısınız?

Hoşgörü ve bir arada yaşamanın en güzel örneğini ortaya koyan Türkiye, Doğu ile Batının modern ile geleneğin birleştiği bir mozaiktir. Osmanlı İmparatorluğunun uzlaşı ve birarada yaşama felsefesinden kaynaklanan toplumsal kültür sayesinde Türkiye’de bir cami, bir kilise ve bir havrayı yanyana görebilirsiniz.

Aileniz ile birlikte bir gelecek

Türk vatandaşlığı programına katılmak için ailenizden ayrılmanıza gerek yoktur. Aksine Türk vatandaşlığı programı yalnızca kendinize değil aynı zamanda ailenize de Türk pasaportu sağlar, birlikte bir gelecek planı yapmanızı garantiler.

Türkiye'de ücretsiz sağlık hizmetleri

Avrupa Birliği ülkelerinde bile karşılanmayan birçok hastalık tedavisi Türkiye'de uygulanan Genel Sağlık Sigortası sayesinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kanser, diyabet, kalp ve damar hastalıkları, kronik böbrek yetmezliği gibi birçok hastalık Türk vatadaşlarına kamu hastanelerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Türkiye'de sosyal güvenlik haklarınız

Genel sağlık Sigortası ve çalışanlar için sosyal güvence sağlayan zorunlu sosyal sigortalar uygulayan Türkiye'de çalışıp emekli olmanız ve tüm sosyal güvenlik yardımlarından yararlanmanız mümkün. Üstelik vatandaş olduktan sonra tüm sosyal güvenlik hizmetleri ve yardımlarından aynen doğumda Türk vatandaşı olan biri gibi eşit haklarla yararlanabileceksiniz.

Türkiye'de vergi avantajları

Türkiye'de gayrimenkul satın alırsanız Kuzey Amerika veya Avrupa'da olduğu gibi astronomik emlak vergileri ödemezsiniz. 250 bin Dolar değerindeki bir konutun yıllık emlak vergisi yalnızca birkaç yüz dolardır.

Türkiye'de ücretsiz ve dünya kalitesinde eğitim

Vatandaşlık alan kişiler için gerek ilk ve orta öğretim gerekse de yüksek öğretim kamuya ait okullarda ve devlet üniversitelerinde ücretsiz olarak sunuluyor. Astronomik harç tutarları isteyen Avrupa okulları ile kıyaslanınca Boğaziçi Üniversitesi’nden Ortadoğu Teknik Üniversitesi’ne kadar dünya klasmana giren pek çok seçkin üniversitede hiçbir harç ödemeden okuma ve yurtlarda ücretsiz konaklama hakkınız bulunuyor.